comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Atınç Nukan transferinde Cem Dizdar'ın şaibe sözlerine cevap!

24 Temmuz 2017, Pazartesi 20:33
Beşiktaş'tan Atınç Nukan transferinde Cem Dizdar'ın şaibe sözlerine cevap!

Beşiktaş kulübü TRT Spor'da yayınlanan programda Cem Dizdar'ın Atınç Nukan'ın Leipzig'e transferinde bonservis bedeliyle ilgili olarak "Kağıtlara bakmak lazım ama bakılabilirse tabi." sözlerine resmi internet sitesinden cevap verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübü TRT Spor'da yayınlanan programda yorumcu Cem Dizdar'ın Atınç Nukan transferiyle ilgili söylediklerine resmi internet sitesinden cevap verdi. 


Beşiktaş'tan Atınç transferi açıklaması


Beşiktaş kulübü TRT Spor'da Cem Dizdar'ın Atınç'ın, Leipzig'e transferiyle ilgili yaptığı yorumlara resmi itnernet sitesinden cevap verdi. 

CEM DİZDAR'A İDDİASINI İSPATLAMAK İÇİN TÜM ARŞİVİMİZ AÇIKTIR!

TRT Spor kanalında gazeteci Cem Dizdar tarafından Atınç Nukan'ın önceki yıl gerçekleşen Leipzig transferiyle ilgili şaibe imasında bulunulmuştur.

Hangi bilgi ve belgelere dayanarak şaibe imasında bulunduğunu merak ettiğimiz Sayın Cem Dizdar'a tüm arşivimiz, tüm dokümanlar bir gazeteci olarak inceleme yaparak kamuoyunu bilgilendirebilmesi adına sonuna kadar açıktır.

Aynı zamanda Sayın Cem Dizdar'a bu transfer ile ilgili RB Leipzig kulübündeki belgeleri de inceleyebilmesi için de kulübümüz tarafından tam yetki verilecektir.

'Kağıtlara bakmak lazım' diyen Sayın Cem Dizdar'a gerek Beşiktaş gerekse Leipzig tarafındaki tüm dokümanlar sunulacak, bununla da yetinmeyip belgeleri incelerken ihtiyaç duyacağı her türlü uzman danışmanlık hizmeti de kulübümüz tarafından sağlanacaktır.

Sayın Cem Dizdar'ın bu hakkı kullanması için kulübümüz tarafından kendisiyle irtibata geçilmiştir.

Kendisinden beklentimiz Sayın Dizdar'ın dile getirdiği bu şaibe iddiasını bir an önce kanıtlaması, şayet kanıtlayamaz ise kamuoyu önünde kulübümüzden özür dilemesidir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.
 

Beşiktaş'ın Atınç transferi için Cem Dizdar TRT Spor'da neler söyledi?


Beşiktaş'ın Atınç ve Fenerbahçe'nin Ertuğrul transferi konusunda Cem Dizdar, TRT Spor'da yayınlanan programda son derece gündem yaratacak yorumlarda bulunmuştu. 

"KAĞITLARA BAKMAK LAZIM"

Atınç'ın Leipzig'e transfer olmasıyla ilgili olarak bonservis bedeline dikkat çeken Cemi Dizdar, "O bonservis işinde kağıtlara bakmak lazım. Bakılabilirse tabi." diye konuştu. 

Dizdar ayrıca Ertuğrul transferiyle ilgili de, "Endüstriyel oyunun menajerler veya hukukçular aracılığıyla bulunan formüller. İnsanlar bu konularla ilgi soru sormadıkları için adı transfer başarısı oluyor. Öyle değil mesele. Kağıtlara bakmak lazım." diye konuştu. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.