comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Atiba Hutchinson kararı

09 Kasım 2017, Perşembe 09:32
Beşiktaş'tan Atiba Hutchinson kararı

Beşiktaş yönetimi ve teknik heyeti hem saha içi hem saha dışı performansından mennun oldukları deneyimli oyuncu Atiba ile sözleşme uzatma kararı aldı.

FutbolArena - Beşiktaş yönetiminden ve Şenol Güneş'den Atiba kararı. Beşiktaş yönetimi 34 yaşında başarılı bir şekilde performans sergileyen orta sahanın dinamo isimlerinden Atiba Hutchinson ile sözleşme uzatmaya hazırlanıyor. 


Beşiktaş yönetimi Atiba ile sözleşme uzatacak mı?


Beşiktaş yönetimi ve teknik heyeti göstermiş olduğu performans nedeni ile bir hayli memnun oldukları Kanadalı yıldız Atiba ile sözleşme uzatma kararı aldı. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Beşiktaş, 34 yaşındaki Atiba'nın 1+1 yıllığına daha kalması için anlaşma sağlandı.Beşiktaş, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Kanadalı yıldızın mukavelesini 1+1 yıllığına uzatıyor.

MAAŞINA ZAM YAPILACAK
Atiba'nın maaşına yüzde 25 zam yapılacak, ayrıca 4 bin euro da puan başı ücret verilecek. 2013-14 sezonunda beri siyah-beyazlı formayı giyen Kanadalının sözleşmesi sezon sonunda bitiyordu.


Atiba'nın Beşiktaş performansı 


Beşiktaş formasını 174 kez giyen Atiba, 8 gol atıp 14 de asist yapma başarısı gösterdi. Deneyimli oyuncu kariyerinde 174 defa Kopenhag, 115 kez de PSV formasını terletti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)