comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan açıklama! "Henüz lig bitmedi"

02 Mayıs 2021, Pazar 15:39
Beşiktaş'tan açıklama!

Beşiktaş, şampiyonluk kupasının TT Stadı'na getirilmesi konusunda TFF'ye başvuru yapıldığı iddialarını yalanladı.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü, Süper Lig'de şampiyonluk kupasının Galatasaray ile oynanacak maç öncesi Türk Telekom Stadı'na getirilmesi konusunda TFF'ye başvuru yapıldığı haberlerinin gerçek dışı olduğunu açıkladı.

"TFF'YE BAŞVURUMUZ BULUNMAMAKTADIR"
"Süper Lig 2020-21 sezonunun bitimine üç hafta kala 81 puanla lider konumda bulunan Futbol A Takımımızın, ligin 40. haftasında Türk Telekom Stadı'nda Galatasaray ile oynayacağı maçın sonunda ortaya çıkacak puan durumuna göre şampiyonluğunu ilan etmesi halinde şampiyonluk kupasını Türk Telekom Stadı'nda kaldırmak amacıyla Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuruda bulunacağımız şeklinde basın yayın organlarında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

"HİÇBİR RAKİBİMİZE ASLA SAYGISIZLIK YAPMAYIZ"

Camiamızın şu anda en büyük beklentisi, başarılı performansıyla haklı bir şekilde ligin zirvesinde yer alan Futbol A Takımımızın bir an evvel şampiyonluğunu ilan ederek milyonlarca sevenini bir kez daha gururlandırmasıdır.

118 yılık şerefli mazimizden aldığımız Beşiktaşlılık duruşumuzun bir gereği olarak hiçbir rakibimize asla saygısızlık yapmayız.

Beşiktaşımız şampiyonluğun en büyük adayıdır ancak lig henüz bitmemiştir. Oynanacak üç maçımız daha vardır.

Şampiyon olduğumuz vakit, kupamızı hak ettiğimiz şekilde ve hak ettiğimiz yerde kaldırmak en doğal hakkımızdır."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"