comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan 21'lik transfer Daniel Tan Barlaser

29 Mart 2018, Perşembe 09:22

Beşiktaş yönetimi Newcastle United'in 21 yaşındaki Türk asıllı futbolcusu Daniel Tan Barlaser'i transfer gündemine aldı. 

FutbolArena - Beşiktaş transferde gözünü İngiltere Premier Lig'e çevirdi. Siyah beyazlılar İngiliz ekibi Newcastle United'ın 21 yaşındaki Türk futbolcu Daniel Tan Barlaser'i kadrosuna katmak için girişimlere başladı.


Beşiktaş, Türk asıllı futbolcu Daniel Tan Barlaser'in peşinde


Beşiktaş yönetimi Newcastle United'in 21 yaşındaki Türk asıllı futbolcusu Daniel Tan Barlaser'i transfer gündemine aldı. Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Beşiktaş scout ekibi tarafından uzun zamandır yakından takip edilen genç yıldızın transferi için olumlu rapor çıktı. Asıl mevkisi orta saha olan Barlaser'in, gerektiğinde sağ bek ve sağ açık oynayabildiği için genç yıldıza 'joker' gözüyle bakılıyor. Beşiktaş'ın sezon sonunda Daniel Tan Barlaser için kulübü Newcastle United ile görüşeceği belirtildi.


Beşiktaş'a yazılan Daniel Tan Barlaser kimdir?


İngiltere Premier Lig ekiplerinden Newscatsle United'da görev alan Türk futbolcu Daniel Tan Barlaser bu sezon İngiliz ekibi ile ikinci ligde 21 karşılaşmada süre alırken takımı adına 5 asistlik performans sergiledi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.