comScore
1 / 9

Beşiktaş'tan 10 milyon euroluk paket! 3 yıldız...

FutbolArena - Süper Lig’e istediği gibi bir başlangıç yapamasa da son haftalarda yakaladığı formla üst sıralara tırmanan Beşiktaş’ta, ara transfer dönemine yönelik çalışmalar başladı.

 

2 / 9
Portekiz kulübü Porto, Pepe için Beşiktaş’ın kapısını çaldı. Tecrübeli oyuncuyu ara transfer döneminde kadrosuna katmak isteyen Porto, bu konuda Beşiktaş yönetimi ile bir görüşme yaptı.

3 / 9
Menajeri İstanbul’a gelen Portekizli oyuncu için 1 milyon Euro bonservis bedeli talep eden siyah-beyazlı kulüp, Pepe’nin alacaklarından da vazgeçmesini istiyor.

4 / 9
Taraflar arasında görüşmeler sürerken, bu transferin gerçekleşme olasılığı çok güçlü görünüyor.

5 / 9
Pepe’nin de ayrılmaya sıcak baktığı öğrenilirken, siyah-beyazlı yönetim, bu transfer sonrası mali olarak ciddi bir rahatlama yaşayacak.

6 / 9

BABEL FLAMENGO’YA

<h2>BABEL FLAMENGO’YA</h2>
Beşiktaş’ta bir diğer ayrılık ise Babel konusunda yaşanabilir. Hollandalı futbolcunun siyah-beyazlı takımda yaşadığı problemler üzerine Flamengo yöneticileri devreye girdi ve siyah-beyazlı yönetimle temas kurdu.

7 / 9
Beşiktaş, Babel için 4 milyon Euro bonservis bedeli talep etti. İki tarafın yakın zamanda masaya oturacağı ve transferi bitirmeye çalışacağı öğrenildi.

8 / 9
Kadroda gençlik operasyonu yapmak isteyen Beşiktaş, Brezilyalı sol beki Adriano’yu da gözden çıkarmış durumda.

9 / 9
Çin’den ve Katar’dan iki kulübün Adriano için girişimlerde bulunduğu ve Beşiktaş’ın bu oyun için 5 milyon Euro istediği öğrenildi. (Yeni Şafak)