comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta zirve! Şenol Güneş ile Fikret Orman buluşuyor

01 Mayıs 2018, Salı 12:57
Beşiktaş'ta zirve! Şenol Güneş ile Fikret Orman buluşuyor

Beşiktaş'ta, Galatasaray mağlubiyeti sonrasında moraller bozuk. Başkan Fikret Orman ile Şenol Güneş bir araya gelecek.

FutbolArena - Beşiktaş'ta yaşanan gelişmelerin ardından Şenol Güneş'in moralinin son derece bozuk olduğu öğrenildi. Önce Fenerbahçe derbisinde yaşananlar ardından da Galatasaray derbisinde alınan mağlubiyet Beşiktaş'ta moralleri fazlasıyla bozdu.


Şenol Güneş Beşiktaş'ta kalacak mı?


Beşikaş Haberleri.com'da yer alan habere göre, yaşanan süreçten dolayı oldukça moralsiz olduğu dile getirilen ve yakın çevresi dışında kimseyle sohbet etmeyen Güneş, sabah saatlerinde Bodrum'a uçtu ve burada Fikret Orman ile bir araya gelecek. İkilinin burada durum değerlendirmesi yapacağı ifade edildi. Başkan Fikret Orman'ın teknik direktör Güneş'i takımın başında kalmak için ikna etmeye çalışacağı kaydedildi.

TARAFTARLAR MORAL VERDİ
Öte yandan tecrübeli teknik adamın pazar günü alınan 2-0'lık mağlubiyete rağmen Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne gelerek takımı destekleyerek moral veren taraftarların davranışları karşısında ise duygusal anlar yaşadığı ifade edildi. Tesislerde teknik heyet ve futbolcularla bir toplantı yapan tecrübeli teknik adamın şöyle konuştuğu aktarıldı: “Böyle bir taraftar, yenilgiye rağmen böyle bir karşılama herkese nasip olmaz. Maçta derin duygular içindeydim. Sıkıntılarım vardı ama bu destek sonrası içim rahatladı. Pes etmek yok. Kalan 3 maçı da kazanacağız. Üzüntüm bize yakışmayan oyundu”

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"