comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Yusuf Erdoğan transferinde yeni gelişme

21 Temmuz 2017, Cuma 10:15
Beşiktaş'ta Yusuf Erdoğan transferinde yeni gelişme

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Yusuf Erdoğan ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Trabzonspor, Yusuf Erdoğan'ı satacak mı?

FutbolArena - Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları ve transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Yusuf Erdoğan konusunda görüşmeler pek de parlak değil. Beşiktaş Transfer ile ilgili son gelişmeler FutbolArena'da

Trabzonspor'un Edin Visca transferi için takasta kullanmayı düşündüğü Yusuf Erdoğan için Beşiktaş devreye girmişti. Trabzonspor, Boşnak yıldız için yaptığı görüşmelerden olumsuz ayrıldıktan sonra Beşiktaş ile görüşmeye başlamıştı.
 

Yusuf Erdoğan transfer haberleri


Fanatik'te yer alan habere göre, Trabzonspor yönetimin de Beşiktaş ile yapılan görüşmelerden sonuç alınamaması nedeniyle teknik direktör Ersun Yanal ile bir görüşme yaptığı ve Ersun Yanal'ın da Yusuf Erdoğan'ın takımda kalabileceği yönünde görüş bildirdiği ifade edildi.
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yaptığı açıklamalarda Yusuf Erdoğan'a sıcak baktıklarını açıklamıştı.
 

Yusuf Erdoğan'ın Trabzonspor performansı


Yusuf Erdoğan bu sezon Trabzonspor forması altında Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Lig'de 30 maçta 1327 dakika süre aldı ve 4 gollük performans sergiledi. 
Beşiktaş ile ilgili son gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.