comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta yönetimin transferde Cenk Tosun ve Oğuzhan Özyakup planı

14 Kasım 2017, Salı 09:46
Beşiktaş'ta yönetimin transferde Cenk Tosun ve Oğuzhan Özyakup planı

Beşiktaş'ın ve milli takımın en önemli oyuncularından Cenk Tosun ve Oğuzhan Özyakup ile ilgili yönetim transferdeki rotasını belirledi.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'de ve Şampiyonlar Ligi'nde yoluna devam ederken 2 yıldız Oğuzhan Özyakup ve Cenk Tosun konusunda kararını verdi.

Özellikle Cenk Tosun'a İngiltere Premier Ligi'nden teklifler olduğu konuşulurken Oğuzhan Özyakup için de Avrupa'nın önemli takımlarının transfer teklifinde bulunacağı iddia edilmişti. Beşiktaş yönetimi ise bu 2 oyuncu için önemli bir karar aldı.
 

Beşiktaş, Cenk Tosun ve Oğuzhan Özyakup'u satacak mı?


Fotomaç'ın haberine göre, Cenk Tosun ve Oğuzhan'a gelen astronomik transfer tekliflerine rağmen, elindeki yıldızları tutmaya çalışan Siyah-Beyazlı yönetim, ekonomik tablonun netleşmesinden sonra kararını verecek.
Haberde Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkması halinde 2 oyuncuyu satmayı düşünmediği yer aldı.

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE...

Beşiktaş'ın Porto'dan alacağı 1 puan, ‘Şampiyonlar Ligi'nde yola devam ve daha fazla para' anlamına geleceği için, Cenk Tosun ve Oğuzhan'ın satış planı rafa kalkacak. Eğer Beşiktaş gruptan çıkamazsa Oğuzhan Özyakup veya Cenk Tosun'dan biri devre arasında satılacak.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)