comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta yönetim Cenk Tosun konusunda ikiye bölündü

13 Ekim 2017, Cuma 09:12
Beşiktaş'ta yönetim Cenk Tosun konusunda ikiye bölündü

Beşiktaş yönetiminde bir kısım yöneticiler Cenk Tosun'un satışından gelecek para ile Vincent Aboubakar ve Anderson Talisca'nın bonservisini alma fikrinde birleşti.

FutbolArena - Beşiktaş forması altında göstermiş olduğu performans nedeni ile transferin gözdesi haline gelen Cenk Tosun için siyah beyazlı yönetim ikiye bölünmüş durumda. Beşiktaş yönetiminde bir kısım yöneticiler 20 milyon Euro ve üstü gelecek her teklifi kabul etmeleri görüşünde birleşti.


Beşiktaş, Cenk Tosun'u satacak mı?


Beşiktaş forması altında Süper Lig ve Şapiyonlar Ligi'nde göstermiş olduğu başarılı performans ile Avrupa'da dev kulüplerin dikkatini üzerine çeken Cenk Tosun, siyah beyazlı yönetimi ikiye böldü.

Beşiktaş'ta Cenk Tosun'a gelen transfer teklifleri yöneticilerin ikiye bölünmesine yol açtı. Golcü futbolcuya başta İngiliz kulüpleri olmak üzere Avrupa'dan birkaç ülkeden daha teklif geldiği belirtildi. Yönetimin bir bölümü "20 milyon euro verilmesi halinde satalım" diye görüş bildirirken, diğer yöneticiler buna karşı çıktı.
''O PARAYA TALISCA'YLA ABOUBAKAR'I ALIRIZ!''

Satılma taraftarı olan yöneticiler, "Bu gelecek parayla Talisca'nın bonservisini alırız. Ayrıca sezon sonunda Aboubakar'ı da transfer ederiz" diye görüş bildirdiler. Ancak diğer yöneticiler, "Cenk'i şu anda satarsak şampiyonluğu kaybederiz. Çünkü Negredo formda değil. Şampiyonluğu bu nedenle kaybedersek taraftarlara ne diyeceğiz" dediler.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.