comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Yıldırım Demirören gelişmesi! Aday olacak mı?

02 Ekim 2019, Çarşamba 14:54
Beşiktaş'ta Yıldırım Demirören gelişmesi! Aday olacak mı?

Beşiktaş'ta olağanüstü seçim kararı sonrası eski başkanlardan Yıldırım Demirören'in adaylık için girişimlere başladığı iddia edildi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın görevi bırakacağını açıklamasının ardından olağanüsüt seçim kararı alındı. Siyah beyazlılarda ismi gündemde olan adaylardan Yıldırım Demirören'in de liste çalışmalarına başladığı öne sürüldü.
 

Beşiktaş Haberleri: Yıldırım Demirören, Beşiktaş'a aday olacak mı?


Beşiktaş'ta 20 Ekim'de yapılacka olan seçim öncesi adaylar ortaya çıkmaya başladı. Serdal Adalı, Ahmet Nut Çebi ve Hürser Tekinoktay'ın ardından Yıldırım Demirören'in de liste çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gazeteci Sercan Dikme'nin haberine göre; Yıldırım Demirören seçimler için liste çalışmalarına başladı.

FİKRET ORMAN'DAN KONGRE AÇIKLAMASI
Beşiktaş'ta görevi bırakacağını açıklayan ve seçim kararı alan Fikret Orman, siyah beyazlı kulübün aylık derigisne açıklamalarda bulundu. Görev süreci boyunca Beşiktaş'ın menfaatlerini gözettiğini belirten Orman, kongrenin camiaya hayırlı olmasını temetti etti. 

"KULÜBÜMÜZE HİZMET ETMEKTEN HER ZAMAN GURUR DUYDUM"

"Bildiğiniz üzere, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'a gitme kararı aldık. Yedi buçuk yıllık görevim süresince her zaman Beşiktaş menfaatlerini gözettim ve Beşiktaş aşkıyla görevimi yerine getirmeye çalıştım. Hangi vasıfla olursa olsun kulübümüze hizmet etmekten her zaman gurur duyan birisi olarak tek isteğim, kongremizin Beşiktaşımız'a yakışır bir ortamda gerçekleşmesidir. Şimdiden camiamıza hayırlı olmasını diliyorum."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"