comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta yardım kampanyası başladı! "Bırakmam"

12 Haziran 2020, Cuma 10:50
Beşiktaş'ta yardım kampanyası başladı!

Beşiktaş Kulübü, taraftarların ve siyah beyazlılara gönül verenlerin desteğiyle yardım kampanyası başlattı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta kulübün yaşadığı ekonomik sıkınrılar nedeniyle bir yardım kampanyası başlatıldı. Siyah beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi'nin gerçekleştirdiği basın toplantısında kampanyayla ilgili bilgiler verildi.

"BIRAKMAM" yazıp, 1903'e SMS göndererek Beşiktaş'a destek olunabilecek. SMS ücreti: 20 TL olacak.
İşte Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları:

"SON 8 MAÇIMIZDA SONUNA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ"

"Taraftarsız oynayacağımız 8 maçımız var. Bizim de iddiamız devam ediyor. Sonuna kadar mücadele edeceğimiz konusunda hemfikiriz."

"MİLYONLARCA TARAFTARIMIZ BİZE DESTEK VERECEKTİR"

"Bir bağış kampanyası başlatma projemiz vardı. Pandemi nedeniyle bunu ertelemek durumunda kaldık. Beşiktaş camiasının her fırsatta kulübe yardım etme isteği vardı. Bu kampanyanın Beşiktaş'a çok büyük desteği olacaktır. Milyonlarca taraftarımız bize destek verecektir. Bu zor zamanı birlikte aşacağız. Kampanyaya miktardan ziyade, katılım bizim için çok önemli. Herkes kendi aile bütçesini sarsmadan, 1 kuruş da olsa katkı yaparsa çok mutlu olurum. Bizim bir davamız var. Bu dava bitene kadar buradan gitmeyeceğiz. Bu dava Beşiktaş'ın bağımsızlığını koruma davasıdır. Taraftarlarımız olmadan biz bu davayı kazanamayız. Beşiktaş'ı uçuracağımız günlere doğru bugünü bir milat kabul ediyoruz."

"HEDEFİMİZ HER TARAFTARIN EN AZ 1 KEZ SMS ATMASI"

"15-20 milyon taraftarımız var. Hedefimiz tüm taraftarlarımızın en az birer kez SMS atması. Bir SMS 20 TL değerinde olacak. İş adamlarımızın da hepsi çok kıymetli. Bu süreçte ağaların eli tutulmaz. Kendilerinden bize destek olmalarını rica edeceğiz. Herkesin gönlünden geçtiği kadar elbette. Kimseyi zorlamak istemeyiz. Biz bu parayla Beşiktaş'ın geleceğini kuracağız. Beşiktaş'ın gelir ve giderlerinin eşit seviyede olduğu bir dönem yaratmak istiyoruz. Yüksek maaşlı kontratı olan futbolcularımızdan fedakarlık yapmalarını isteyeceğiz. Şu ana kadar olumlu görüşmeler de oldu."

GÖKHAN GÖNÜL VE CANER ERKİN'İN SÖZLEŞMELERİ

"Gökhan ve Caner konusunda önümüzde daha çok zaman var. Son 8 maça konsantre olmak istediklerini söylediler. Transfer için önümüzde daha 2 ay var. Onlar da kampanyaya katılırsa mutlu oluruz. Her futbolcumuz 8 maçı kazanmaları gerektiğini ve buna konsatre olmak istediklerini söylediler. Kafalarının karışmasını istemediler."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!