comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta yaprak dökümü! 5 futbolcuya veda

24 Temmuz 2020, Cuma 18:27
Beşiktaş'ta yaprak dökümü! 5 futbolcuya veda

Beşiktaş'ta ayrılıklar sürüyor. Victor Ruiz, Boateng ve Burak Yılmaz'ın ardından Gökhan Gönül ve Caner Erkin  ile anlaşamayan siyah beyazlılarda bu iki oyuncunun da ayrılması bekleniyor. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta yaprak dökümü devam ediyor. Kaleci Karius pandemi sürecinde sözleşmesini feshederken, Pedro Rebocho ile de zorunlu opsiyonun uzatılmaması nedeniyle yollar ayrılmıştı. Son olarak Victor Ruiz sözleşmesini feshetti. Boateng de önceki gün Beşiktaş'a veda etti. Bu iki futbolcunun ardından Burak Yılmaz, Lille'e transfer olurken, Gökhan Gönül ve Caner Erkin ile de yollar ayrılıyor. 


Beşiktaş Haberleri. Beşiktaş'tan ayrılan futbolcular 2020


Pandemi sürecinden dolayı yaşanan ekonomik zorluklar nedeniyle Beşiktaş'ta yaprak dökümü devam ediyor. Siyah beyazlılar Gökhan Gönül ve Caner Erkin ile anlaşma sağlayamadı. Burak Yılmaz'ın da 1 milyon euro alacağından vazgeçerek Lille'e transfer olmasının ardından yeni bir ayrılık daha gündemde. 

VIDA DA BONSERVİSSİZ AYRILABİLİR
TRT Spor Muhabiri Tuna Akdemir'in haberine göre, önümüzdeki günlerde Beşiktaş'ta Hırvat savunma oyuncusu Domagoj Vida'nın da alacaklarına karşılık bonservissiz olarak siyah beyazlılardan ayrılma ihtimali bulunduğu iddia edildi. 

DORUKHAN KALACAK

Sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalan Dorukhan ise yeni sezonda Beşiktaş'ın önemli silahlarından biri olacak. Öte yandan siyah beyazlı yönetim ile Dorukhan arasındaki yeni sözleşme görüşmelerinin olumlu ilerlediği öğrenildi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!