comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Vodafone Park'tan Pepe transferi çağrısı

04 Temmuz 2017, Salı 17:50
Beşiktaş'ta Vodafone Park'tan Pepe transferi çağrısı

Beşiktaş'ın stadyumu Vodafone Park için açılan sosyal medya hesabından Pepe transferiyle ilgili paylaşımda bulunuldu.

FutbolArena - BJK Transfer gündeminin bir numaralı ismi olan Pepe için görüşmeler tüm hızıyla devam ediyor. Beşiktaş'ın kadrosuna katmak için yoğun uğraş verdiği Pepe transferine Vodafone Park'ın sosyal medya hesabı kayıtsız kalmadı.
 

Beşiktaş, Pepe'yi transfer etti mi?


Beşiktaş'ın stadyumu Vodafone Park için açılan sosyal medya hesabından Pepe transferiyle ilgili paylaşımda bulunuldu. Dün gece gerçekleşen görüşme sırasında taraftarların sosyal medyada nöbet tutmasına göndermede bulunan Vodafone Park, "PEs etmiyoruz, PEnçeliyoruz! Nöbetteyiz..." ifadelerini kullandı.

FUTBOLARENA AÇIKLIYOR
FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre Pepe ile anlaşma sağlandı. Portekizli futbolcu 2 yıl için syah beyazlı takımdan 12,5 milyon Euro kazanacak. Beşiktaş taraftarları Pepe ile süren transfer görüşmesinden gelecek müjdeli haberi bekliyor. Sabırsızlanan siyah beyazlı taraftar, Pepe'nin sosyal medya hesabını mesaj yağmuruna tutuyor.
  

Beşiktaş'ın Pepe transferinde son durum


Spor Toto Süper Lig'de gelecek sezon iddialı bir kadro kurmak isteyen Beşiktaş, stoper transferinde Pepe ile resmi imzaları atmaya yaklaştı.

3 Temmuz Pazartesi günü Lizbon'a çıkarma yapan Umut Güner, Hukuki İşlerden Sorumlu Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve menajer Ahmet Bulut'un yapılan görüşmeler sonucunda Portekizli oyuncuyla prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.

Portekiz'de özel uçak hazır bekletiliyor. Beşiktaş'ın Pepe ile prensipte anlaştığı ve şu anda kontratın hazırlandığı öğrenildi. Siyah beyazlı yöneticilerin özel uçakla havaalanında Pepe'yi beklediği bilgisine ulaşıldı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!