comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Vincent Abuobakar ve Anderson Talisca transferi gelişmesi

12 Ekim 2017, Perşembe 09:55
Beşiktaş'ta Vincent Abuobakar ve Anderson Talisca transferi gelişmesi

Beşikaş yönetimi Vincent Abuobakar ve Anderson Talisca'nın transferlerini Cenk Tosun sayesinde gerçekleştirebilir.

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi sezon başında bonservisini almak için yoğun çaba sarfettiği Vincent Aboubakar ve sezon sonu kiralık sözleşmesi sona erecek olan Anderson Talisca'nın bonservsini almak için formüller arıyor. Beşiktaş yönetim Cenk Tosun sayesinde iki yıldız ismin bonservisini alabilir.


Beşiktaş'ın Vincent Aboubakar ve Anderson Talisca transferinde flaş gelişme


Beşiktaş yönetimi geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Vincent Aboubakar ve şuan kadroda bulunan Anderson Talisca'nın sezon sonunda transferlerini gerçekleştirebilmek adına kaynak arıyordu.

Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre, Kartal, Cenk'i 20 milyon Euro dolayında bir bedele satması halinde gelen parayı iki önemli isme harcayacak. Yönetimin santrfor olarak aklındaki ilk isim Vincent Aboubakar. 
CENK TOSUN'DAN GELECEK SICAK PARA SAYESİNDE

Geçen sezon siyah-beyazlı takımda kiralık oynayıp beğenilen, bu sezon da gollerini sürdüren Kamerunlu futbolcunun geri döndürülmesi olası. Beşiktaş; Porto ve Lorient'in ortaklaşa haklarına sahip olduğu Aboubakar için şartları zorlayacak. Cenk'in parasının harcanacağı diğer isim ise Talisca. Benfica ile pazarlıklara başlamaya hazırlanan Beşiktaş, sıcak para girişiyle Brezilyalı'nın bonservisini almayı planlıyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!