comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Vida'nın Fikret Orman'dan talebi

14 Ağustos 2017, Pazartesi 13:30
Beşiktaş'ta Vida'nın Fikret Orman'dan talebi

Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Domagoj Vida'nın Fikret Orman ile yüz yüze bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.

FutbolArena Özel - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında girişimlerini devam ettiriyor. Stoper hattına takviye yapmak isteyen siyah beyazlıların, Domagoj Vida ısrarı sürüyor. Dinamo Kiev'den ayrılması beklenen oyuncunun Fikret Orman ile bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.
 

Beşiktaş, Vida'yı transfer edecek mi?


Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın Domagoj Vida transferi için devreye girdiği ve oyuncuyla yüz yüze bir görüşme yaptığı bildirildi. Hırvat stoperin bu görüşmede Fikret Orman'dan maaşı konusunda zam istediği öğrenildi. Domagoj Vida'nın bonservis bedelini yapacağı görüşme sonucu düşürebileceğini ancak kendisine verilecek maaşın biraz daha artırılması şartını sunduğu bilgisine ulaşıldı. Fikret Orman'ın oyuncunun bu tavrını tepkiyle karşıladığı öğrenildi.


Beşiktaş'ın Domagoj Vida'ya yaptığı teklif


Beşiktaş'ın yapılan görüşmelerde Vida'ya yaptığı teklifin detaylarına da ulaşıldı. Siyah beyazlılar, Aralık ayının sonunda sözleşmesi sona erecek olan Domagoj Vida için 1 milyon Euro'luk bonservis bedeli ödeyebileceklerini iletti. Bu teklifin kabul edilmesi halinde oyuncuya 1 milyon Euro'luk imza parası da önerildi. Eğer Vida, Dinamo Kiev ile yapacağı görüşmede bonservis bedelini 1 milyon Euro'ya indirebilirse transferi bitirecek.
 

Fikret Orman'dan Domagoj Vida sorusuna imalı yanıt


Gary Medel'in imza töreninde Domagoj Vida ile ilgili gelen soruyu yanıtlayan Fikret Orman, "Bu soru için teşekkür ediyorum ve saygı duyuyorum. Çok kibar bir cevap oldu sanırım" şeklinde yanıtladı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.