comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Veli Kavlak sahalara dönüyor! Tarihi açıkladı

29 Kasım 2017, Çarşamba 17:38
Beşiktaş'ta Veli Kavlak sahalara dönüyor! Tarihi açıkladı

Beşiktaş'ta uzun süredir sahalardan uzak kalan Veli Kavlak dönüş tarihini açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta uzun süredir sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalan Veli Kavlak, Avusturya basınına konuştu ve sahalara dönüş tarihini verdi. 


Beşiktaş'ta Veli Kavlak ne zaman dönecek?


Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak, uzun sürdir yaşadığı sakatlık nedeniyle tedavi gördüğü için sahalardan uzak kalmıştı. Avusturya basınına açıklamalarda bulunan Veli Kavlak tedavi süreciyle ilgili konuştu ve sahalara geri dönüş tarihini verdi. 

"14 OCAK'TA GERİ DÖNÜYORUM"
Çok zor bir dönemden geçtim. Sakatlığımın tekrar nüksetmesi için tedavi sürecinde hiç risk almadık. Şu anda durumum iyi. Yeni yılda sahalara döneceğimi umuyorum. 14 Ocak gibi görünüyor. Çok fazla ameliyat geçirdim ve açıkçası ben de sağlığımdan, tekrar futbol oynamayacağıma dair endişe duymaya başlamıştım. Ancak bu süreçte hiç pes etmedim ve geri döneceğime dair hep umutluydum. 

"BEŞİKTAŞ'TAN BAŞKA BİR YERE GİDEBİLİRİM"

Hemen forma giymem zor. Başka bir kulübe de gidebilirim. Şu an düşündüğüm tek şey sağlığım ve sahalara geri dönmek. 2.5 yıl geçti ve ben futboldan çok uzak kaldım. Sağlığıma kavuşmak ilk düşüncem."
 

Beşiktaş'ta Veli Kavlak'ın sözleşmesi ve sakatlığı 


Beşiktaş'ta yaşadığı şanssız sakatlık nedeniyle üst üste ameliyatlar geçiren ve uzun süredir sahalardan uzak kalan Veli Kavlak'ın kulübüyle 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)