comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Tolgay Arslan'dan milli takım açıklaması! 'FIFA redderse...'

18 Eylül 2017, Pazartesi 23:42
Beşiktaş'ta Tolgay Arslan'dan milli takım açıklaması! 'FIFA redderse...'

Beşiktaşlı futbolcu Tolgay Arslan, Şükrü Saraçoğlu'ndaki şanssızlıklarını kırmak istediklerini belirterek, "Şenol hoca değil, bizim de galibiyetimiz yok orada. İnşallah bu sene kırarız onu" dedi. 

FutboArena - Beşiktaş, sahasında Atiker Konyaspor'u 2-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş'ın başarılı orta sahası Tolgay Arslan, "Zor olacağını biliyorduk ama iyi maç çıkardık. Fenerbahçe derbisine iyi hazırlanacağız, inşallah iyi sonuç alacağız" ifadelerini kullandı.
 

Tolgay Arslan, Fenerbahçe - Beşiktaş maç öncesi açıklamaları


Önümüzdeki hafta oynanacak Fenerbahçe derbisi hakkında da konuşan Arslan, "Şenol hoca değil, bizim de galibiyetimiz yok orada. İnşallah bu sene Saraçoğlu şanssızlığımızı kırarız. Çalışmamız gerekiyor. İyi gidiyoruz ama bu 3 puanı getirmez. Her hafta iyi çalışmamız gerekiyor. Takım iyi gidiyor, herkes çok iyi çalışıyor. Aile ortamı var. Üç tane çok önemli maçımız var. Onları iyi geçersek bu sene başarılı olacağımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.

"VODAFONE PARK'TA KAYBETMEK İSTEMİYORUZ"
Şampiyonlar Ligi G Grubu ikinci maçında Leipzig ile oynayacakları karşılaşma hakkında ise Tolgay Arslan, "Vodafone'da kaybetmek istemiyoruz. Leipzig'i çok iyi tanıyorum. Çok güçlü ve koşan bir takım. Sistemli takım. Şu anda o maçı düşünmek yanlış. Çok önemli derbimiz var. İyi bir sonuç alırsak Leipzig'i konuşuruz" diye konuştu.
 

Tolgay Arslan, A Milli Takımı'nda oynayabilir mi?


A Milli Takım'da oynayıp oynayamayacağı hakkında gelen bir soruya ise Tolgay, şöyle cevap verdi:
"Oynayabileceğim. Avukatımla her hafta konuşuyorum. Milli formayı giymek benim için hayal. Sabretmem gerekiyor. İnşallah bir gün o formayı giyerim."

"FIFA REDDERSE CAS'A GİDECEĞİZ"

A Milli Takım konusunda FIFA'nın kendilerini reddetmesi halinde CAS'a gideceklerini açıklayan başarılı futbolcu, "Lucescu ile daha görüşemedik ama birkaç kişi aradı Milli takımdan. Yüzde 90 oluyor diyor avukat. Artık FIFA'nın kararı. Bizi reddederlerse CAS'a gideceğiz. Büyük ihtimalle CAS'ta kazanacağız" diyerek sözlerini noktaladı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.