comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Tolgay Arslan sözleşmesini uzattı! Canlı yayında...

21 Kasım 2017, Salı 22:45
Beşiktaş'ta Tolgay Arslan sözleşmesini uzattı! Canlı yayında...

Beşiktaş'ın son haftalardaki başarılı perfomrans sergileyen yıldız futbolcusu Tolgay Arslan canlı yayında siyah beyazlı taraftarlara müjdeyi verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Porto ile 1-1 berabere kalarak grupta 11 puana yükseldi ve Şampiyonlar Ligi'nde gruptan lider olarak çıkan ilk Türk takımı oldu. Siyah beyazlıların başarılı futbolcusu Tolgay Arslan maçın ardından açıklamalarda bulunurken, taraftarlara mutlu haberi de verdi. 


Beşiktaş'ta Tolgay Arslan'ın sözleşmesi ne zaman bitiyor?


Beşiktaş'ta son haftalarda sergilediği başarılı performansla ilk 11'de daha fazla forma şansı bulmaya başlayan ve Porto maçında da takımın en iyilerinden biri olan Tolgay Arslan maçın ardından canlı yayında siyah beyazlı taraftarlara müjdeyi verdi. 

"İKİNCİ TURDA REAL MADRİD İLE EŞLEŞMEK İSTERİZ."
Herkes rahat olsun, rahat uyusun bugün. Tüm Türkiye'yi temsil ediyoruz. Hakem oynattığı için güzel maç oldu. Bizim hakemler de örnek alsın. 2. turda Real Madrid gelirse güzel olur. Bizim stadı, taraftarı görsünler."

Tolgay Arslan röportajın sonunda ise müjdeyi verdi. Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağı belirsiz olan yıldız futbolcu açıklamalarının devamında siyah beyazlı takımla sözleşmesini 5 yıl uzattığını açıkladı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)