comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Tolga Zengin, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal konuştu

11 Temmuz 2017, Salı 13:40
 Beşiktaş'ta Tolga Zengin, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal konuştu

Beşiktaş'ın başarılı oyuncuları Tolga Zengin, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal, yeni sezon öncesinde basın önüne geçti.

FutbolArena -  Beşiktaş'ta Tolga Zengin, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal basın toplantısı düzenliyor. Yeni sezon öncesinde basın önüne geçen 3 yıldız isim soruları yanıtladı.


Beşiktaş'ta  Beşiktaş'ta Tolga Zengin, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal basın toplantısı


Basın toplantısında öncelikli olarak söz alan Oğuzhan Özyakup şu ifadeleri kullandı;

''AVRUPADA OYNAMA HAYALİM VAR''
Oğuzhan Özyakup: "İlk resmi maça kadar eski forma numaramla devam edeceğim. Sonrasında 10 numara için bakacağız.Burası benim yuvam. Beşiktaş'ta kalmak isterim ama Avrupa'da oynama hayalim de var. Karakterli oyunculardan kurulu bir kadromuz var. Arkadaşlıklarımız çok iyi. Hedefimiz şampiyonluk. Çok iyi oynadığımız maçlardan bile dersler çıkarmaya çalışıyoruz. Her gün kendinizi geliştirmeniz gerekiyor."

Tolga Zengin: "Oynayan ve oynamayan herkes kendisini hazır tutmak zorunda. Hepimizin amacı Beşiktaş'ın başarısı. 34 yaşındayım. Taraftarların tepkisi beni etkilemiyor. Sosyal medyada 5-10 yaşındaki çocukların yazdıkları önemli değil. Hocamızın eğitici bir yapısı olduğu için 5-0 kazansak bile dersler verir. Oynarken zevk almamızı ve zevk vermemizi istiyor.''

Necip Uysal: "Şenol Güneş mükemmelliyetçi bir hoca. Ne kadar iyi yapıyorsanız onun üstünü istiyor. Bizim daha iyi olmamız için istiyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.