comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta teknik direktör kararı! Tayfun Korkut kimdir?

20 Mart 2019, Çarşamba 11:45
Beşiktaş'ta teknik direktör kararı! Tayfun Korkut kimdir?

Beşiktaş'ta yeni sezon için teknik direktör adayları arasında Tayfun Korkut'un da yer aldığı iddia edildi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in Milli Takım ile anlaşmasının ardından yen sezonda takımı çalıştıracak ismin kim olacağı merak ediliyor. Siyah beyazlı camiada Guti, Mircea Lucescu, Razvan Lucescu, Sergen Yalçın, Okan Buruk ve Mehmet Özdilek gibi isimler sıkça dillendirilse de gündeme sürpriz bir ismin geldiği öne sürüldü. Özellikle Başkan Fikret Orman'ın da sıcak baktığı teknik adamın Tayfun Korkut olduğu iddia edildi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Tayfun Korkut, Beşiktaş'a gelecek mi?


Beşiktaş'ta Şenol Güneş sonrası teknik direktörün kim olacağı merak ediliyor. Siyah beyazlıların Rumen teknik adam Mircea Lucescu ve oğlu razvan ile anlaştığı iddia edilmişti. Gündemde birçok yerli teknik adamın ismi de yer alırken son olarak Tayfun Korkut ismi ortaya atıldı. Bundesliga'da deneyim kazanan genç teknik adama Fikret Orman'ın sıcak baktığı iddia edildi. Hürriyet'in haberine göre, Fikret Orman'ın Tayfun Korkut'u takımın başına getirmeyi düşündüğü öne sürüldü. 
 

Tayfun Korkut kimdir, kaç yaşında? Tayfun Korkut teknik dirktörlük kariyeri


Real Sociedad'ın altyapısında antrenörlük kariyerine başlayan Tayfun Korkut, ardından Hoffenheim ve Stuttgart'ın altyapılarında göev aldı. Abdullah Avcı'nın Milli Takım'da yardımcılığını da yapan Tayfun Korkut, 2014 yılında Hannover'in başına geçti. 48 maç Alman ekibinin başında kalan genç teknik adam, K'lauters, Leverkusen ve son olarak Stuttgart'ı çalıştırdı.


 

Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş, Lucescu ile anlaştı mı?


Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in Milli Takım ile anlaşmasının ardından yeni sezonda takımın başına gelecek teknik direktör merak ediliyor. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; gündemde yer alan teknik direktörlerden Lucescu'nun Ümraniye tesislerine gelerek yönetimle görüştüğü iddia edildi. 
Beşiktaş'ın başına oğlu Razvan Lucescu ile birlikte geçmek isteyen ve bunu tesislerdeki buluşmada da dile getiren 73 yaşındaki Mircea Lucescu'nun yöneticilere çalışma planı hakkında bilgi verdiği öğrenildi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"