comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Talisca'nın pozisyonu sonrası Kasımpaşalı Veysel'in isyanı! "Yeter!"

19 Ağustos 2017, Cumartesi 00:27
Beşiktaş'ta Talisca'nın pozisyonu sonrası Kasımpaşalı Veysel'in isyanı!

Kasımpaşalı futbolcu Veysel Sarı, Beşiktaş maçının ardından Talisca'nın pozisyonu için isyan etti. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın, Spor Toto Süper Lig 2. haftasında Kasımpaşa ile deplasmanda oynadığı maçın 31. dakikasında Talisca ile Veysel arasında yaşanan pozisyonun ardından hakem Alper Ulusoy, Talisca'nın yaptığı müdahaleye sarı kart verdi. Hakem yorumcuları maçın ardından bu pozisyonun kırmızı kart olması gerektiğini vurgularken, her iki futbolcu da yayıncı kuruluşa sahada neler yaşandığını anlattı. 


Kasımpaşa - Beşiktaş maçı Talisca ve Veysel pozisyonu


Talisca ile Veysel arasında topsuz alanda yaşanan mücadelenin ardından Beşiktaşlı futbolcu yaptığı açıklamada, "Veysel Sarı beni çekiyordu ben de ittim kendisini. Sonra özür diledim ve aramızda hallettik durumu. İstenmeyen bir olaydı." dedi. 

VEYSEL SARI İSYAN ETTİ!
Kasımpaşalı futbolcu Veysel Sarı ise maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada kelmenin tam anlamıyla isyan etti. "Talisca'yı ben de dinledim. El çarpma dedi ama bildiğimiz yumruk attı. Şaka herhalde bu. İnanamıyorum. Talisca'nın pozisyona nasıl kırmızı verilmez ki? Ligde 18 takım var. Niye bizim emeğimiz gidiyor. Bize yazık değil mi? Gelişmediğimiz için üzülüyoruz. Biraz daha cesaret. Bu kırmızı kart! Tartışması bile yok. Hakemimize yazık, bize yazık. Türk futbolu adına üzülüyorum. 3-4 takım mücadele etmiyor. Biz de varız bu ligde." ifadelerini kullandı.

Veyse Sarı ayrıca hakemin iyi bir maç yönetiğini söylerken, "Bu pozisyonu kaçırdı ama. Kaçırılmaması gereken pozisyondu. 5 dakika sonra Talisca gol attı, 2-1 oldu. Rakip orada 10 kişi kalacaktı." diye konuştu.  

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)