comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Talisca giderse Arda Turan mı?

03 Ocak 2018, Çarşamba 14:01
Beşiktaş'ta Talisca giderse Arda Turan mı?

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Anderson Talisca ile ilgili olarak Sabah Gazetesi Yazarı Fatih Doğan çarpıcı bilgiler aktardı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Anderson Talisca'nın takımdaki geleceğiyle ilgili belirsizlik sürüyor. Beşiktaş'a yakınlığıyla bilinen Fatih Doğan, Brezilyalı oyuncuyla ilgili konuştu. Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Beşiktaş, Talisca'nın bonservisini alacak mı?


FutbolArena'ya konuşan Fatih Doğan, Talisca'nın transferinde Benfica'nın tavrının çok önemli olduğunu belirtti. Fatih Doğan bir B planı olarak yönetimin 10 numara arayışında olduğunu da söyledi.

"BEŞİKTAŞ'IN B PLANI BİR 10 NUMARA"
Fatih Doğan, "Beşiktaş'ın şu anda uzun vadede Anderson Talisca ile çalışma planı var. Beşiktaş ilk sezon için Talisca'ya 2 milyon Euro 2. sezon için de 2.5 milyon Euro ödedi. Burada Benfica'nın tavrı çok önemli. Benfica, 'Biz Talisca'yı satıyoruz' derse oyuncunun gitme ihtimali bulunuyor. Beşiktaş yönetiminden de B planı bir 10 numara hazırlığı var" diye konuştu. 
 

Beşiktaş, Arda Turan'ı transfer etmek istedi mi?Barcelona'da forma giyemeyen Arda Turan önceki haftalarda Beşiktaş'ın da gündemine girmişti. Fatih Doğan, şu an için yönetimin Arda Turan ile ilgilenmediğini söyledi.

"TALİSCA GİDERSE..."
Fatih Doğan, "Beşiktaş'ın Arda Turan ile görüşmeleri oldu. Arda Turan'ın Beşiktaş'a transfer olacağını şu an için düşünmüyorum. Talisca'nın Çin'e gideceği yönünde çıkan gelişmeler sonra Arda Turan gündeme gelmişti. Bir ihtimal eğer Talisca giderse Arda Turan transferi için kartlar yeniden açıkabilir ama şu an için Beşiktaş'ın da bu yönde bir isteği yok" ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)