comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta takım antrenmanları başlıyor!

18 Nisan 2020, Cumartesi 22:01
Beşiktaş'ta takım antrenmanları başlıyor!

Beşiktaş'ın takım antrenmanlarına başlayacağı tarih belli oldu. 

FutbolArena - Beşiktaş takımı Pazartesi günü antrenmanlara başlamayı planlıyor. Koronavirüs salgını boyunca liglerin ertelenmesinin ardından birçok kulüp, futbolcularına bu süreçte evde bireysel çalışma konusunda antrenman programları gönderirken, son dönemde Almanya ve Avusturya'daki kulüpler küçük gruplar halinde antrenmanlara başlamıştı. 

Haber Global'de Sercan Dikme'nin haberine göre, Beşiktaş takımı 20 Nisan 2020 Pazartesi günü küçük gruplar halinde takım antrenmanlarına başlamayı planlıyor. 
TAKIM 4 GRUBA BÖLÜNECEK

Takım antrenmanlarına Pazartesi günü başlamayı planlayan Beşiktaş'ta, futbolcular 4 gruba bölünecek ve küçük gruplar halinde çalışmalarını sürdürecek. 

AVRUPA'DA ANTRENMANLARA BAŞLAYAN ÜLKELER

Avrupa'da bazı ülkelerdeki kulüpler antrenmanlara başladı. Koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan karantina süresinde futbolcular evlerinde bireysel olarak çalışırken, Almanya'dan sonra Avusturya'da da kulüpler antrenmanlara başlıyor. Avusturya kulüpleri tıpkı Almanya'daki gibi önce küçük gruplar halinde antrenmanlara başladı. Liglerin ne zaman başlayacağı konusu belirsizliğini korurken, birçok ülke UEFA ve özellikle hükümetlerden gelen karara göre hareket edecek. Avusturya kulüpleri bu süre zarfında küçük gruplar halinde takım antrenmanlarına başlama kararı alındı.  

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)