comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta son dakika! 'Ghezzal ile büyük ölçüde anlaşıldı'

09 Temmuz 2021, Cuma 22:52
Beşiktaş'ta son dakika! 'Ghezzal ile büyük ölçüde anlaşıldı'

Beşiktaş yönetimi, Rachid Ghezzal ile devam eden transfer görüşmelerinde büyük ölçüde anlaşma sağladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta geçen sezonun yıldızı Rachid Ghezzal ile devam eden görüşmelerden ilk müjdeli haber geldi. A Spor'un haberine göre Beşiktaş, Ghezzal ile büyük ölçüde anlaştı. 

BEŞİKTAŞ'A GHEZZAL MÜJDESİ
Görüşmelerdeki gelişmeyi anlatan muhabir Sercan Dikme, Ghezzal'in menajeri Anoir Fazuli'nin İstanbul'dan ayrıldığını ve büyük ölçüde anlaşma sağlandığını belirtti.

Habere göre, Anoir Fazuli ilişkileri iyi olduğu için Leicester ile görüşecek ve transferde Beşiktaş önceliği isteyecek.

Anoir Fazuli, Leicester'la ilk görüşmeyi ilerleyen günlerde yapacak. Daha sonra Beşiktaş yönetimi Ghezzal için resmi teklif sunacak.

FATİH DOĞAN: "GHEZZAL KULÜBÜNDEN KOLAYLIK İSTEYECEK"

Öte yandan TRT Spor'da son duruma aktaran Fatih Doğan, "Ghezzal ile Beşiktaş anlaştı. Ghezzal, Leicester City ile ilk görüşmeyi yapacak ve 'Beşiktaş'la anlaştım, kolaylık sağlayın' diyecek. Şimdi diğer tarafa bakılacak. Bugün görüştüğüm bir yönetim kurulu üyesi de 'Ghezzal'dan haber bekliyoruz, gelişmeler olumlu' dedi. Maaşı 2.7 - 2.8 milyon euro civarı olacak." ifadelerini kullandı.

GÖZLER LEICESTER CITY'E ÇEVRİLDİ

Fırat Günayer ise Leicester City'nin bonservis talebine dikkat çekti.

"Leicester City'nin bonservis talebi garip bir istek. 10 milyon euro belirlemişler. Pazarlıklar tam oturmadı. Yavaş yavaş inecektir. Kulübü ikna etmek biraz daha uzun sürebilir."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!