comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta son dakika! Ahmet Nur Çebi ve Serdal Adalı

10 Ekim 2019, Perşembe 00:25
Beşiktaş'ta son dakika! Ahmet Nur Çebi ve Serdal Adalı

Son dakika Beşiktaş seçim haberleri! Beşiktaş'ta başkan adayları kim? Ahmet Nur Çebi aday olacak mı? Serdal Adalı aday olacak mı? Fikret Orman aday olacak mı? Beşiktaş'ta 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Olağanüstü seçim öncesinde son dakika! Beşiktaş'ta başkan adayları belli mi? Ahmet Nur Çebi aday olacak mı? Serdal Adalı aday olacak mı? Fikret Orman aday olacak mı? Hurser Tekinoktay aday mı? Beşiktaş'ta seçim öncesi son dakika gelişmelerini derledik. 


Beşiktaş Haberleri: Ahmet Nur Çebi aday olacak mı?


Beşiktaş taraftarlarının seçim öncesinde aday olup olmayacağını en çok merak ettikleri isimlerin başında gelen eski Asbaşkan Ahmet Nur Çebi'nin durumu belli oldu. A Spor muhabiri Hakan Gündoğar'ın haberine göre, Ahmet Çur Çebi aday olmayacağını belirtti. Fatih Doğan'ın haberine göre ise, Ahmet Nur Çebi gerekçelerini belirtti ve %80 aday olmayacak. Bununla birlikte kesin karar için Perşembe günü bekliyor. 

Beşiktaş Haberleri: Serdal Adalı aday olacak mı?
Beşiktaş'ta şu an ikinci başkan konumundaki Serdal Adalı daha önce adaylık konusunda yaptığı açıklamada, "“Beşiktaş'ta adaylık açıklamak öyle kolay bir şey değil. İlk gün söylediğim gibi faydalı olacaksam, bir yararım olacaksa aday olmak istiyorum. Ama sırf öyle laf olsun diye adayım deyip bir seçime de girmeyi doğru bilmiyorum. Önümüzde perşembeye kadar bir iki üç gün var. Çalışıyoruz, sorunların üstünde çalışıyoruz. Biliyorsunuz ben şu an ikinci başkanım, sorunları da iyi biliyorum. Sonradan vallahi bundan haberim yoktu deme gibi bir şansımız yok. Onun için gelecek ile ilgili başarı görebiliyorsak, başarılı olabileceğimize inanırsak, perşembe günü açıklarız." ifadelerini kullanmıştı. 

Fatih Doğan'ın haberine göre, Serdal Adalı krizi aşacak iyi bir liste kurmak için çalışıyor. Serdal Adalı'nın aday olma ihtimali ise %51. 

Öte yandan Beşiktaş'ın mevcut Başkanı Fikret Orman'ın ise 250 imzayı hazır beklettiği ifade edildi. Seçim öncesinde ise Hurser Tekinoktay resmi adaylığını açıkladı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!