comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta sıcak Ricardo Quaresma gelişmesi, ayrılıyor...

17 Ocak 2018, Çarşamba 09:25
Beşiktaş'ta sıcak Ricardo Quaresma gelişmesi, ayrılıyor...

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'dan sıcak Ricardo Quaresma kararı. Fikret Orman, Portekizli yıldızın satışına onay verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında girişimlerini sürdürüyor. Beşiktaş'ta uzun süredir forma giyen Portekizli yıldız Ricardo Quaresma'nın transferi konusunda sıcak bir gelişme yaşandı.


Fikret Orman, Quaresma'nın gidişine onay verdi


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'dan sıcak Ricardo Quaresma kararı. Fikret Orman, Portekizli yıldızın satışına onay verdi. Fanatik Gazetesi'nin iddiasına göre, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ricardo Quaresma için Çin'den yapılan 15 milyon Euro'luk teklife onay verdi. Siyah-beyazlıların Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma için Çin'den bir takımın 15 milyon Euro'luk teklifte bulunduğu öğrenildi.

YILLIK 7 MİLYON EURO
Portekizli yıldız Ricardo Quaresma'ya yıllık 7 milyon Euro teklif olduğu iddia edilirken son kararın Fikret Orman ve Quaresma arasında yapılacak transfer zirvesinden sonra verilmesi bekleniyor.
 

Ricardo Quaresma'dan transfer açıklaması


Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Ricardo Quaresma yaptığı oaylaşım nedeniyle yeni bir açıklama yaptı. Quaresma, "Arkadaşlar benimle ve kulüp hakkında yalan haberler görmekten bıktım. Her şey yolunda gidiyor. Futbolcu arkadaşlarım, hocam ve başkanımla kulübümüze başarı getirmek için çalışıyoruz. Kulüp adına her şeyi vermek için buradayız ve 2018'de uçacağız" diye konuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)