comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta sıcak Anderson Talisca gelişmesi

29 Mart 2018, Perşembe 09:28

Anderson Talisca, Beşiktaş'ta kalacak mı? Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Anderson Talisca, siyah beyazlı yönetime şartlı imza teklifinde bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi 2 sezondur kadrosunda kiralık olarak forma giyen ve sezon sonu Benfica'ya geri dönecek Anderson Talisca'nın bonservis sorununu çözmeye çalışıyor. Beşiktaş'ın Talisca transferinde sıcak bir gelişme yaşandı.


Beşiktaş, Anderson Talisca'nın bonservisini alabilecek mi?


Beşiktaş, Brezilyalı yıldız Anderson Talisca'nın bonservis problemini çözmek için kolları sıvamş durmda. Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Anderson Talisca, siyah beyazlı yönetime şartlı imza teklifinde geldi. İddiaya göre Talisca, “Beşiktaş'la yola devam ederim ancak Avrupa'dan teklif gelirse bunu değerlendirmek istiyorum. Serbest kalma bedeli koyulmasın” şeklinde ısrarda bulundu.
 

Talisca, Roma'ya mı gidecek?


Anderson Talisca'nın temsilcisi, Brezilya Milli Takımına seçilen oyuncusuyla ilgili olarak Roma ile herhangi bir görüşme yapmadığını belirtti. Talisca'nın menajeri Carlos Leite, LaRoma24.it'e verdiği demeçte, "Roma ve Monchi ile görüşmem olmadı. Talisca hakkında şu anda bir şey söyleyemem" ifadelerini kullandı.

Roma'nın sportif direktörü Monchi'nin Talisca'ya olan hayranlığını anlattığı ancak resmi bir transfer girişiminde bulunmadığı ifade edildi.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.