comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi

29 Ocak 2020, Çarşamba 11:35
Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın ile anlaşma sağlandı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasının ardından Sergen Yalçın ile anlaşma sağlandı. Siyah beyazlı kulübün efsane futbolcuları arasında yer alan teknik direktör Sergen Yalçın ile görüşen yönetim, genç çalıştırıcıyla her konuda el sıkıştı. 
 

Beşiktaş Haberleri: Sergen Yalçın için resmi açıklama


Beşiktaş'ta yönetimin her konuda anlaşma sağladığı Sergen Yalçın, ekibiyle birlikte bu sabah Nevzat Demir Tesisleri'ne geldi. Siyah beyazlı yönetim, Sergen Yalçın ile 1,5 yıllık sözleşme imzalandığını TFF'ye bildirdi. KAP'a yapılan açıklamada, "Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü konusunda Sayın Ali Rıza Sergen Yalçın ile 1.5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Beşiktaşımıza önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Teknik Direktörümüz Ali Rıza Sergen Yalçın'a çalışmalarında başarılar dileriz." ifadeleri kullanıldı.

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda yarın yapılacak idmanın 19.03'te Vodafone Park'ta taraftara açık olacağını belirterek, "Yarın 19.03'de tüm Beşiktaşlıları mabedimize bekliyoruz." dedi.
SERGEN YALÇIN'IN İLK SÖZLERİ

Beşiktaş'ın eski yöneticisi Candaş Tolga Işık, "Az önce Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'la konuştum, 'Her konuda anlaştık. Yarın ilk antrenmana çıkıyorum... Başta büyük Beşiktaş taraftarı olmak üzere desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Birlikte göreceğimiz daha çok güzel günler olacak inşallah' dedi." ifadelerini kullandı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!