comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Türk futboluna Şampiyonlar Ligi mesajı

21 Kasım 2017, Salı 22:59
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Türk futboluna Şampiyonlar Ligi mesajı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi'nde Porto maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi'nde 1-1 berabere kalarak gruptan çıkmayı garantiledikleri Porto maçının ardından yayıncı kuruluş TRT Spor'a önemli açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş 1-1 Porto Şenol Güneş'in maç sonu açıklamaları


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Porto maçının ardından TRT Spor'a şu açıklamaları yaptı:

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE NELER YAPACAĞIMIZI GÖRDÜK"
Gruba başlarken denk takımlar olarak adlandırmıştık hepsini. Birinci olduk. 1 maç kala liderliği garantiledik. Son 2 maçı biraz daha kontrollü oynadık. Daha fazla puan alabilirdik ama kaybedebilirdik de. Ligde ne yaptığımızı biliyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde ne yapacağımızı görüyoruz. Şimdi bir üst turda ne yapacağımızı görme şansımız var. Gole kadar pozisyon vermedik, kontrollü gidiyordu. Biz de pozisyon bulamadık ama kontrollü oynadık. Yediğimiz golde hatalıydık. Duran toplarda etkili bir takım Porto. Orada bir eksikliğimiz vardı. 

"BÜYÜK TAKIMSANIZ HÜCUM OYNAYACAKSINIZ"

Şampiyonlar Ligi'nde yatırım ve düşünce yapısı olarak ülke olarak gerideyiz. Bunu yukarı çıkarmaya çalışıyoruz. Futbolda iki yönlü de oynayacaksınız. Büyük takımsanız hücum oynayacaksınız. Özellikle kendi liginizde. Sevinmek, mutlu olmak, eğlenmek başarının karşılığında güzel şeyler. Üzünmeyi de, sevinmeyi de bilmek lazım. İyiliğe niyet ettik, sıkıntıya sabrettik. İnşallah başarılı olarak ilerlemeye devam ederiz. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)