comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Talisca'ya uyarı: "Sen profesyonel bir futbolcusun

16 Temmuz 2017, Pazar 09:11
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Talisca'ya uyarı:

Beşiktaş'ta Brezilyalı yıldız Anderson Talisca önceki gün İstanbul'a gelirken takımla birlikte kamp çalışmalarına başladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta bir yandan transfer çalışmaları devam ederken diğer yandan da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Takımın yıldız ismi Brezilyalı Anderson Talisca normal izin süresinden 2 hafta sonra takıma dahil oldu. Beşiktaş Transfer Haberleri ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

Geçen sezon gelen şampiyonlukta takımın kilit isimlerinden biri olan Anderson Talisca'nın izin süresini aşması ve tam 14 gün sonra kampa katılması teknik heyet ve yönetimi zora sokmuştu. Yıldız oyuncunun para cezasına çarptırılması beklenirken Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş oyuncuyla bir araya geldi.
 

Anderson Talisca ceza alacak mı?


Vatan'da yer alan habere göre, Talisca,Annemin yanında olmam gerekiyordu” dediği öğrenilirken Güneş'in ise “Annenin yanında olmak istemeni elbette anlıyorum. Ancak diğer taraftan mesleğinin de gereklilikleri var. Sen bir profesyonelsin. Buna göre davranman lazım" diye konuştu.
Brezilya'da salonda düzenli olarak antrenmanlar yaptığını belirten Talisca, "Elbette arkadaşlarımın gerisindeyim ama en kısa sürede onların seviyesine ulaşacağım" yanıtını verdi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.