comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Talisca açıklaması! '11'de yok çünkü...'

01 Kasım 2017, Çarşamba 19:36
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Talisca açıklaması! '11'de yok çünkü...'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Monaco maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi'nde Monaco ile oynayacakları maç öncesinde açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam Talisca'yı neden ilk 11'e almadığı konusunda konuştu. 


Beşiktaş - Monaco maçında Talisca neden oynamıyor?


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Monaco karşılaşması öncesi Tivibuspor'a yaptığı açıklamada Talisca'nın neden 11'de olmadığı konusunda konuştu. 

"KONTROLLÜ OLACAĞIZ"
Neleri kazanacağımızı biliyoruz. Ne yapacağımızı bilmek lazım. Daha zorlu bir maç oynayacağız. İyi ve yetenekli bir takım. Kompakt oynamada sıkıntıları vardı, onu da toparlamaya başladılar. Yardımlaşmaları çok iyi. Son 2 haftada bu durumu düzelttiler. Kadrolarına baktığımız zaman zaten hücumda etkililer. Falcao ve Sidibe'nin yokluğuna rağmen genç, yetenekli oyunculara sahipler. Son şanslarını kullanmak için daha baskın oynamalarını bekliyoruz. Biz hem kontrollü, hem de etkili olmaya çalışacağız. 

TALİSCA'NIN 11'DE OLMAMA SEBEBİ

Kadroda olmayan oyuncularımızın hepsi değerli. Bugün itibariyle oyun tarzı olarak orta sahada rakip 3'lü orta sahaya oynayacak. Biz hem orta sahayı kapatmamız, hem de top kaybı yapmamız gerekiyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)