comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten olay hareket 

05 Aralık 2017, Salı 11:18
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten olay hareket 

Beşiktaş teknik heyetinde yer alan ve Şenol Güneş'in yardımcılığını yapan Şeref Çicek, tecrübeli çalıştırıcının hışmına uğradı.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in 14. hafta karşılaşması kapsamında oynadığı Galatasaray derbisinden 3-0'lık zafer ile ayrıldı ve puan farkını 3'e indirdi. Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş ve yardımcısı Şeref Çiçek arasında ilginç bir ikili münakaşa yaşandı.


Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten yardımcısına olay hareket


Beşiktaş teknik heyetinde yer alan ve Şenol Güneş'in yardımcılığını yapan Şeref Çicek, tecrübeli çalıştırıcının hışmına uğradı. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Süper Lig'in 14. haftasında Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanan derbi maçta teknik direktör Şenol Güneş ile yardımcı antrenör Şeref Çiçek arasında ekranlara yansımayan görüntüler ortaya çıktı. 

Şenol Güneş'in yanına gelerek kendisine bir şeyler söyleyen yardımcısı Şeref Çiçek, tecrübeli teknik adamın hışmına uğradı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.FutbolArena akşam haberleri turu (22 Ekim 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.