comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Monaco maçı sonrası açıklamalar

01 Kasım 2017, Çarşamba 22:44
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Monaco maçı sonrası açıklamalar

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Monaco maçının ardından basın toplantısında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi'nde Vodafone Park'ta 1-1 berabere biten Monaco maçının ardından açıklamalarda bulundu. 
 

Beşiktaş 1-1 Monaco Şenol Güneş'in açıklamaları


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Monaco maçının ardından basın toplantısında şu açıklamaları yaptı:

"ATAK SAYIMIZ FAZLAYDI AMA..."
"İyi bir takımla oynadık. Deplasmanlarda daha iyi oynayan bir takım. Bu yüzden ilk maça oranla farklı bir taktikle sahaydık. Bu anlayışta iyiydik ama rakip kalede bulduğumuz pozisyonları bitiremedik. Atak sayımız fazla ama etkinliği azdı." 

"RAKİBİN SON ŞANSIYDI"

İkinci yarıya oyun olarak iyi başladık fakat son bölümlerde oyun çok gitti geldi. Rakip riskleri aldı. O bölümde golü de bulabilirdik, gol de yiyebilirdik. Kendi sahamızda kazanmak isterdik ama kontrollü oynamak zorundaydık. Rakibin son şansıydı çünkü. İnşallah sonuçlar bizim düşündüğümüz gibi gelişir. 

"BERABERLİK KÖTÜ SONUÇ DEĞİL"

Ataklarımız iyiydi. Bek ve defans arkalarında boşlukları bekliyorduk. İlk yarıda Gökhan ve Oğuzhan ile iyi sızdık. Zaman zaman Ricardo Quaresma'nın ortalarında Babel uzakta kaldı. Ancak rakibi kontrol etmeye çalışıyorduk biraz. Beraberlik iyi sonuç, kötü değil. Çünkü en azından kaybetmek istemiyorduk. Şimdi rakiplerimizin sonuçlarını bekleyeceğiz." 

"ŞAMPİYONLAR LİGİ FEDA ETME DEĞECEK BİR LİG"

"Şampyonlar Ligi feda etmeye değecek bir lig. Yoksa niye buralara katılmak için çalışıyoruz? Kendi aramızda oynarız. Burası önemli bir turnuva, güzel de müziği var. Yani sakatlıklarımız var ama dediğim gibi burası değecek bir yer. Atiba, Gökhan Gönül ve Tolgay'ın sakatlıkları var." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)