comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Lens ve Negredo sözleri!

26 Ağustos 2017, Cumartesi 22:12
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Lens ve Negredo sözleri!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 3. haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 3-1 mağlup etti. Maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş takımın performansıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş 2-1 Bursaspor maç sonu Şenol Güneş neler söyledi?


Siyah Beyazlı takımın teknik direktörü Şenol Güneş, Bursaspor maçının ardından takımın kazanma arzusunun üst seviyede olmasına rağmen eksiklerinin olduğunu ve aşama aşama gittiklerini söyledi. 

"AŞAMA AŞAMA GİDECEĞİZ"
Kazanma isteğimiz vardı, oyuna da, skora da yansıdı. Daha fazla pozisyon bulmamız gerekiyordu, orada sıkıntı vardı. Bizim oyunumuzun daha hızlı ve etkili olması için zeminin düzgün olmasında da yarar var. Aşama aşama gideceğiz. Takım giderek fizik ve moral gücünü bulmaya başladı. "Yeni gelenlerin de istenilen seviyede olacağı zaman daha iyi takım olacağız. 3 maçta 2 puanlık kaybımız var. 3'te 3 de olabilirdi.


"ŞAMPİYONLAR LİGİ DEĞERLENDİRMESİ"

"Gruptaki takımlara baktığımızda isim olarak Barcelona, Real Madrid gibi görünmese de oldukça iyi takımlar. Özellikle Leipzig genç takım. Bundesliga'da Dortmund'un önünde bitirdiler. Neyin ne olacağını maçlara bakarak söyleyebiliriz. Geçen sene de grubun en zorlu takımı Napoli'ydi, onlardan 4 puan aldık. Burada da aynı şekilde düşünmek lazım. Rakibin gücünden çok kendi futbolumuzu oynamalıyız. Kendi gücümüzü göreceğiz ve gruptan çıkmayı deneyeceğiz. Hedefimiz gruptan çıkmak." 
 

Beşiktaş'ta Şenol Güneş Lens ve Negredo'yu niye oynatmıyor?


Beşiktaş'ta Lens ve Negredo'nun ligde henüz 11'de süre almamalarıyla ilgili Şenol Güneş maçın ardından yaptığı açıklamada, "Yeni transferlerin istenilen seviyeye gelmesinin ardından daha iyi takım olacaklarını dile getirdi."
 

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Oğuzhan'ın milli takıma alınmamasıyla ilgili açıklama


Basın toplantısında Oğuzhan Özyakup'un milli takıma alınmamasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, "Oğuzhan Özyakup Türkiye'nin en iyi oyuncularından birisi. Ancak milli takıma alınmadı diye kötü futbolcu değil. Bunun için milli takım hocasını eleştirme hakkım yok." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)