comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten flaş hakem sözleri: 'Vay anasını ya! Öyle mi?''

18 Kasım 2017, Cumartesi 00:57
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten flaş hakem sözleri: 'Vay anasını ya! Öyle mi?''

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisarspor maçının ardından yine birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisarspor maçının ardından yine çarpıcı açıklamalar yaptı. Tecrübeli teknik adam Türkiye'de bir hakem algısı yapıldığını söylerken, basın toplantısında şu ifadeleri kullandı:
 

Beşiktaş - Akhisarspor Şenol Güneş'in basın toplantısı (İZLE)


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Akhisarspor maçının ardından basın toplantısında yaptığı önemli açıklamalar:

"ALİ PALABIYIK'IN GEÇEN HAFTA YAPTIĞINI YAZAMIYORSUN"
“Hakem ile ilgili şikayetler söyleniyor. Bugün top oynamaya çalışan bir takımdık. Dışarıdan bir gelse kimin oynamaya çalıştığını, hakemin de kimin oynatmaya çalıştığını görür. Biz 3 puan almak için futbol oynamaya çalışıyoruz. Mesele oyunun akışını kesip, kesmemek. Öyle bir yayınlar yapılıyor ki. Mete Kalkavan Beşiktaşlıymış. Vay anasını ya. Peki bizim düşmanımız olan hakemler kim, onları da biliyorlar o zaman. Top oynamaya çalışıyoruz. Sabırlı olmak istiyoruz, konuşmak istemiyoruz. Konuşanlara da saygı duyuyoruz. Hataları var mı var. Beşiktaşlı demek hakaretin en büyüğüdür. Ne haksız maçlar kaybettik, ağzımı açmıyorum. Ali Palabıyık'ın geçen hafta yaptığını yazamıyorsun. Türk futbolu orada bitmiş. Neyi nasıl işlediğini hepiniz biliyorsunuz. Sonra bize de diyorsunuz ki futbol konuşalım. Futbol konuşan yok.


Beşiktaş - Akhisarspor Quaresma'nın kaçırdığı pozisyon


Quaresma'nın saha içindeki performansının sorulması üzerine Güneş, “Quaresma bizim için duran topları kullanan oyuncu. Talisca da kullanıyor. Netice alındığı zaman iyi. Alınmadığı zaman kötü diyeceğiz. Şampiyonlar Ligi'nde gol attı. Bugün atamadı. Penaltıda dönen topu atsak Negredo iyi olacaktı. Lens atsa kahraman olacaktı. Gol kaçırma işin artısı, eksisi. Ortalarda isabetli olmayan var. Bu gayretleri yapacağız. Negredo ve Lens'in gayreti olduğunu düşünüyorum. Netice itibariyle Cenk, Babel ve Quaresma'nın uyumu daha fazla. Biz 11'e 11 iken gol pozisyonu bulduk, atabilirdik. İkinci yarı da bulabilirdik. Atakların çoğu çarpmalar oldu. Hücumda daha fazla hızlı paslar yapmamız lazım. Eksikliğimiz oydu

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)