comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten FIFA ve UEFA'ya: "Hata yapıyorlar."

17 Kasım 2017, Cuma 19:38
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten FIFA ve UEFA'ya:

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisarspor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 12. haftasında sahasında Akhisarspor ile karşılaşacak. Siyah beyazlılarda teknik direktör Şenol Güneş kadroda yaptığı rotasyonla ilgili konuşurken, milli maç arasında takvim planlaması yapılırken FIFA ve UEFA'nın hatalarının olduğunu söyledi. 


Beşiktaş - Akhisarspor maçı haberleri


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisarspor maçı öncesi yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Karşımızda iyi bir rakip. Motivasyonları bu maçta daha fazla olacak. Bana göre beklenenin üzerinde başarıları var. İyi bir hocaları ve topladıkları puan da gayet iyi. Biz de iyi takımız. Bugün tek bir düşüncemiz var, o da kazanmak." ifadelerini kullandı. 

"FIFA VE UEFA'NIN DİKKATLİ OLMASI LAZIM."
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Akhisarspor maçında rotasyona gitmesi ve maç öncesinde Pepe'nin kadrodan çıkarılmasıyla ilgili gelen soruya, Pepe'nin milli takımda sakatlığı oldu ve geç geldi. Babel de aynı şekilde 1 gün geç geldi. FIFA ve UEFA, bu tip maçların organizasyonlarında hata yapıyor. Perşembe gecesi İstanbul'a gelenler var, deplasmana gidecekse, gitme şansı olmuyor. Bu konuda düzenleme gerekiyor. Ben sadece bunu söylüyorum." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)