comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz itirafı

05 Ağustos 2017, Cumartesi 10:02
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz itirafı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Burak Yılmaz transferiyle ilgili itiraflarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında Burak Yılmaz ile ilgilendi mi? Teknik direktör Şenol Güneş konuyla ilgili önemli itiraflarda bulundu. Fotomaç Gazetesi'ne konuşan deneyimli teknik adam, milli golcüyle bir süre ilgilendiklerini söyledi.
 

Beşiktaş, Burak Yılmaz'ı transfer etmek istedi mi?


"Burak bir an gündeme geldi, o bir maçta büyük tepki görmüştü. Kulüp sıcak bakmadı. Aslında Burak'ın kalitesi o değil. Burak çocuk gibi. Duygularını dışa vurur. Heyecanlıdır. Burak iyi bir oyuncu. Türkiye için kaybedilmeyecek bir oyuncu.

Çok kolay kaybediyoruz. Hatayı Arda yapıyor doğru ama bizler de yaptırıyoruz. Arda'yı tanıyorum. Arda bu pozisyona düşmemesi gereken bir oyuncu. Hele bir gazeteciyle asla. Arda herkese karşı verici bir tip görünürken o olayda öyle bir hale geldi ki her şey koptu. Milli takım hocasıyla kaptanı kendini savunma durumuna düşüyorsa, biz bittik demektir. Onları bizim savunmamız lazım savunamıyoruz.
Bir gerçek var moralin bozuk da olsa ayakta kalmasını bileceksin.
Şimdi biz Arda Turan'ı milli takıma almadık ve kaybettik. Arda tipinde bir oyuncu bulabilmek için 10 yıl bekleyeceğiz. Çıkar mı çıkmaz mı onu da bilmiyoruz.

Bizler Burak Yılmaz'ın da Arda Turan'ın da yanlış yapmaması için neler yapmalıyız? Asıl mesele bu." Sorunları her zaman mesafe kat ederek çözümleyen birinin giyim kuşam meselesini sorun haline getiren medya sistemine dönüş yaptım."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.