comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Ali Palabıyık itirafı

10 Kasım 2017, Cuma 15:06
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Ali Palabıyık itirafı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Brand&Sport Summit (Marka ve Spor) Zirvesi'nde hem Beşiktaş ile ilgili hem de futbol adamı olarak açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın başarılı çalıştırıcısı Şenol Güneş, Brand&Sport Summit Zirvesi'nde açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Brands Sport Summit Zirvesi kapsamında “Legend of Sports”  adı verilen etkinlikte konuştu. Konuşmadan önce Şenol Güneş'e anlamlı bir karşılanma yapıldı. Legend of Sports etkinliğinde Şenol Güneş için hazırlanan fotoğrafta, 'Avrupa'nın yeni tarih yazanı' ifadesi yer aldı.


Şenol Güneş'in açıklamalarını canlı aktarıyoruz


Şenol Güneş'in Marka ve Spor Zirvesi'ndeki konuşmaları


Fenerbahçeliler, Trabzon yüzünen bana kızabilir. Trabzonsporlular da ayrıldığım için. Fakat ben Kadıköy'de oturuyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum. Bizi birleştiren şey spor.Emeklilik lafını kullanıyorum ama şu an için öyle bir şey yok. Altını çizeyim.

"FENERBAHÇE MAÇINDA HAKEME NE SÖYLEDİĞİMİ HATIRLAMIYORUM"

Fenerbahçe maçında hakeme ne dediğimi açık söylüyorum hatırlamıyorum. İzleyince çok üzüldüm. Kendime de ceza verdim o günden sonra. Doğru yapmadığımı ben de biliyorum. Bu nedenle çok üzgünüm.


Şenol Güneş'ten Hıncal Uluç sözleri


Konuşurken her şeyi çözüyoruz. Saha kötü, hakem kötü, o kötü, bu kötü vs. Hıncal Uluç da mesela sürekli eleştiriyor. Eskiden kampa gelir eleştirirdi, şimdi evden eleştiriyor. Her şeyi biliyor ya.

"FUTBOLCULAR FORMA BEĞENMİYOR"

Hayatta başarılı olan insanların hepsi büyük acılar çekerek bir yerlere gelmiştir. Kolay gelenler, kolay gider zaten. Ben eskiden kaleci kazağımı kendim para verip alırdım. Şimdi oyuncular formaları beğenmiyor.

"BEŞİKTAŞ BENDEN ÖNCE DE BÜYÜK İŞLER YAPTI"

Beşiktaş benden önce de büyük işler yaptı. Yokluktan varlığa gitme adına hamle yapıldı. Beşiktaş ile iyi örtüştük. İkimiz de birbirimize kazandırıyoruz. Herkes aldığı görevi en iyi şekilde yapmalı. Başarıyı hiç kimse tek başına üstlenmemeli. Ekip işi diye bir şey var. Herkesin katılım yapması önemli.
 

Şenol Güneş'ten transfer açıklamaları


Transferleri yönetim yapar. Ben çok iyi bir oyuncu beğenirim ama parayı başkan verecek. Para yoksa ne yapacak? Seyahatler de aynı şekilde. Benim istediğim yere başkan karşı çıkarsa başka yere gideriz. Parayı o verecek çünkü. Ama ben fikrimi söylerim.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)