comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in Kasımpaşa maçı sonrası sitemi

19 Ağustos 2017, Cumartesi 00:18
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in Kasımpaşa maçı sonrası sitemi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kasımpaşa beraberliğinin ardından sitem etti. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kasımpaşa ile 2-2 berabere kalınan maçın ardından yayıncı kuruluşa konuştu. Tecrübeli teknik adam kazanmaları gereken maçta kendilerine yakışmayan goller yediklerini dile getirdi. 


Kasımpaşa 2-2 Beşiktaş maç sonu Şenol Güneş'in yorumları


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kasımpaşa maçının ardından yayıncı kuruluşa şu sözleri söyledi:

"RAKİBİN ATAĞI YOKTU"
"Attığımız gollerden sonra oyunun temposunu düşürdük. Oyunun kontrolü bizdeydi. Rakibin şansı da yardım etti. İkinci gol bizim için yenecek gol değil. Bize yakışmayan bir goldü. Taç sonrası seken top ve rakibe vurdurmamız bizim gibi üst seviye oyuncularına sahip takıma yakışmadı. Rakibin baskısı zaten yoktu. İlk golü vuruş tekniği olarak kabul edebiliriz ama ona da vurdurmamalıydık. Oyun ve skor üstünlüğü bizdeydi. O yüzden üzgünüz. Alabileceğimiz 3 puanı alamadık."

"UYUM SORUNU YOK AMA..."

Şenol Güneş yeni transferlerin uyum sorunu yaşayıp yaşamadığı sorusuna ise, ""Uyum sorunu yok. Oyuncularımız tabi henüz beklenen seviyede değiller, onu görüyoruz. İlerleyen haftalarda daha iyi olacağız."  ifadelerini kullandı. 

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'ten Selçuk İnan ve Volkan transferi açıklaması

Tecrübeli teknik adam basın toplantısında Volkan Şen ve Selçuk İnan'la ilgili gelen transfer sorularına, "Transferi yönetim yapıyor. Ben bilmiyorum. Şu anda bu konuda konuşmam doğru olmaz." ifadelerini kullandı. 

"ÇİN'E GİTMEMİZ KAYIP AMA TELAFİ EDİLEBİLİR"

Şenol Güneş sezon başındaki kamp dönemi için, "İspanya kampı sorun değildi ama Çin'e gitmemiz kayıp olarak değerlendirilebilir. Uzun bir seyahat ve yorucuydu. Ancak bunlar telafi edilebilir. Biz de ilerleyen haftalar için formumuzu yükseltecek şekilde çalışıyoruz. Erken form tutarsanız kısa sürede düşersiniz. Güldür Güldür programındaki gibi bunu hep anlatmıştık durumuna düşmeyelim." diye konuştu. 

"ÇAY MOLASI DA VERSİNLER"

"Bu su molası neden veriliyor bilmiyorum. O zaman uzatma dakikası su molası için mi veriliyor. Bir de çay molası versinler."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaaşbilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)