comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in Antalyaspor maçı sonrası penaltı sözleri

14 Ağustos 2017, Pazartesi 00:32
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in Antalyaspor maçı sonrası penaltı sözleri

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Takımın durumuyla alakalı konuşan tecrübeli teknik adam, hala eksiklerinin olduğunu vurguladı fakat buna rağmen oyunun kontrolünün de ellerinde olduğunu söyledi. Şenol Güneş ayrıca penaltı pozisyonu hakkında da açıklamalarda bulundu. 
 

Beşiktaş - Antalyaspor maç sonu Şenol Güneş'in açıklamaları


Tecrübeli teknik adam sözlerine öncelikli olarak, "Bugün taraftarımız sahada yoktu ama Süleyman ağabeyin ruhu vardı. Tribünde Beşiktaş'ı üzmeyin" pankartı asılıydı ama bazen Beşiktaş'ı üzüyorlar işte. Bugün seyircimiz stada gelemedi. Tribünde izlediler. Bu işleri düzeltmemiz lazım." diye konuştu. 

"OYUNUN KONTROLÜ BİZDEYDİ"
"Bugün oyunun kontrolü bizdeydi. Eksiklerimiz vardı ama buna rağmen rakibe fazla pozisyon vermedik. Antalyaspor adam adama bir oyun sistemiyle oynadı. Bazı yönlerde eksik kaldık ama kazandık. Kazanarak başlamak önemliydi. Antalyaspor bizi durdurmak için sert, temaslı, faullü oynadı."

PENALTI POZİSYONU HAKKINDA

Penaltı mı, değil mi bunun tartışmasını yapmayacağım. Tam göremedim pozisyonu. Oğuzhan'a da kart göstermezdim ben mesela. Eleştiri yapmak yerine, insanları kurumları yok etmek yerine benim maçta elim, oyuncunun yüzüne gidiyor beni eleştiriyorsunuz. Geçen hafta ofsayttan gol yedik, konuştunuz mu? Eğer Antalyaspor haksız mağlup olduğunu düşünüyorsa, haftaya iyi oynar ve kazanır. Kazanacak gücü var demek ki."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)