comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'e Önder Özen'den övgüler: "Bazen diyorum ki..."

24 Kasım 2017, Cuma 23:13
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'e Önder Özen'den övgüler:

Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçını beIN Sports'ta Önder Özen yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 13. haftasında deplasmanda Yeni Malatyaspor ile karşılaşacak. Bu müsabakayı beIN Sports'ta Önder Özen yorumladı. 
 

Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçı kaç kaç biter?


Süper Lig 13. haftasında Yeni Malatyaspor ile Beşiktaş arasındaki mücadeleyi Önder Özen yorumladı. 

"ŞENOL GÜNEŞ HAK EDİYOR"
Bazen Şenol Güneş ile alakalı gevezelik mi ediyoruz diyorum ama etmeden de olmuyor. Şampiyonlar Ligi'nde her saniyede, her fırsatı değerlendirmek ve bu başarıları yakalamak biraz da cesaretle alakalı. Şenol hocayı şahsım adına tebrik ediyorum. Dönüşler de kolay değil tabi. Şampiyonlar Ligi üst düzey bir Arena. Ancak artık şu var, ligdeki tablo Beşiktaş'ı çağırdı. Ligde de aslında iyi futbol oynuyor takım. Akhisar maçında Beşiktaş'ı beğendim. 

"ŞAMPİYONLAR LİGİ HALLEDİLDİ"

Şimdi Şampiyonlar Ligi'nde Şubat sonuna kadar işi bitirdi Beşiktaş. Orası tamam. Leipzig maçında muhtemelen hoca rotasyon yapacak. Genelde ligde yapılır, biz Şampiyonlar Ligi'nde göreceğiz belki de. 

"YENİ MALATYA MAÇI ZOR OLACAK"

Malatya'nın çok ihtiyaç duyduğu dönemde oynanacak olması, Erol Bulut'un da savunma konusunda iyi örnekler verebiliyor düşündüğümden dolayı Beşiktaş'ın işi çok da kolay değil. Ancak Beşiktaş kalite farkıyla buraları hatasız geçer. Zor olmasına rağmen. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)