comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'e Emre Bol'dan övgüler: 'Herkes örnek almalı.'

22 Kasım 2017, Çarşamba 12:55
Beşiktaş'ta Şenol Güneş'e Emre Bol'dan övgüler: 'Herkes örnek almalı.'

Beşiktaş - Porto maçını A Spor'da yorumlayan Fotomaç gazetesi muhabiri Emre Bol, siyah beyazlı takıma övgüler yağdırdı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Porto ile berabere kalarak gruptan lider olarak çıkmayı garantiledi. Türk futbol tarihinde bir ilke imza atan siyah beyazlılar hakkında önceki günlerde A Spor'da "Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkması çok zor. 3. olup UEFA'ya katılır." diyen Emre Bol, Porto karşılaşmasının ardından ilk kez konuştu. 


Beşiktaş - Emre Bol A Spor Şampiyonlar Ligi yorumları


Beşiktaş - Porto maçının ardından A Spor'da Spor Ajansı programında konuşan Emre Bol, Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş ile birlikte iki futbolcuya övgüler yağdırdı. 

"TEBRİKLERİMİ GÖNDERİYORUM"
Beşiktaş taraftarları sürekli bana mesajlar atıyor, ben de onlara atıyorum. Tebriklerimi de gönderiyorum. Küfür olmadıktan sonra hiçbir sorun yok. Capsler yapıyorlar, helali hoş olsun. Birbirimize böyle takılacağız işte. Futbol bunun için güzel. 

"ŞENOL GÜNEŞ ÖRNEK ALINMALI"

4 tane isim söyleyeceğim. Bu 4 isimle ilgili herkesin örnek, ders alması gerekiyor. Birincisi Şenol Güneş. Bütün hocalarımıza örnek olmalı. Yaptığı iş kolay değil. Her sene üzerine koyarak gitmek, ligde alınan başarısız sonuçlara rağmen oyuncuları Şampiyonlar Ligi'ne hazırlamak kolay değil. Şenol hoca için her zaman söylüyorum. Gerçekten büyük bir hoca. Bütün hocalarımıza örnek olmalı.

"NASIL PEPE OLUNUR GÖSTERİYOR"

İkincisi Pepe. Porto maçında inanılmaz oynadı. Bir savunma oyuncusu, stoper ne yapmalı, ne yapmamalı her şeyiyle dört dörtlük oynadı. Onu da bütün stoper kardeşlerimiz seyretsinler. Nasıl Pepe olunur? Biz neden onun seviyesinde değiliz izlesinler. Beşiktaşlı futbolcuların yerinde olsam antrenmanda Pepe'nin ağznın içine bakarım ne yapar diye. 

"CENK TOSUN'UN HAYATI ROMAN OLUR"

Cenk Tosun! Adamın hayatı roman olur. Başarı öyküsü. Almanya'dan gelip Gaziantepspor'dan çıkarak Beşiktaş'a geldikten sonra yedek kalmasına rağmen küsmeyip, yılmayan bir oyuncu. Ben yakın zamanda böyle bir oyuncu hatırlamıyorum. Çünkü bizim oyuncularımız oynamadıkları zaman küserler. Herkes emrenerek bakıyordur. Bütün genç futbolculara örnek olsun diye söyledim. Son olarak da maçın hakemi. O da bizim hakemlerimize örnek olsun, ders olsun. Bütün hakemlerimiz baksın, nasıl maç yönetilir, nasıl diyalog kurulur, tansiyon nasıl düşürülür öğrensinler. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)