comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş ve Fabri'den Aboubakar açıklaması! 'Umarım yapmaz.'

20 Kasım 2017, Pazartesi 19:46
Beşiktaş'ta Şenol Güneş ve Fabri'den Aboubakar açıklaması! 'Umarım yapmaz.'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve kaleci Fabri, Porto maçı öncesinde basın toplantısında Aboubakar hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve kaleci Fabri, Şampiyonlar Ligi'nde Porto ile oynanacak olan zorlu maç öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundular. 


Beşiktaş - Porto Şenol Güneş'in basın toplantısı


Basın toplantısında Şenol Güneş'ten önce konuşan kaleci Fabri şu açıklamaları yaptı:

"ABOUBAKAR UMARIM GEÇEN SEZON YAPTIĞINI TEKRARLAMAZ"
Geçen seneden ders aldık, geçen sene de iyi başlamıştık. Bu sene, onun yansımasıyla daha iyi bir iş çıkarmak istiyoruz. Takım olarak tarihe adımızı yazdırmak istiyoruz. Zor bir maç olacak. Aboubakar'ı tanıyoruz, büyük ve kaliteli bir oyuncu. Geçen sene de burada büyük emekleri vardı. Porto'nun güçlü yanlarından birisi Aboubakar ama en güçlü yanı takım bütünlüğü ve oyun felsefesi. Abobuakar umarım geçen sene burada yaptıklarını yapmaz. 

ŞENOL GÜNEŞ: "GRUPTAN ÇIKMAK İSTİYORUZ"

Şampiyonlar Ligi'nde 5. maçımızı oynayacağız. Grupta başlangıca göre iyi durumdayız. 5 maçta aldığımız 10 puanla lider olmamız avantaj. Rakibimizin de iyi sonuçlar aldı. Güzel maç olacaktır. Kendi sahamız ve seyircimiz önünde bizden beklenen sonucu alıp kazanmak istiyoruz. 


 

Beşiktaş'ta Pepe'nin sakatlığı geçti mi?


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş basın toplantısında Pepe ile ilgili gelen soruya, "Şu anda sakatlık veya sorunu olan futbolcumuz yok. Riskleri olan oyuncuları kadroya alabileceğiz. Herhangi bir sorunumuz yok." anıtını verdi. 

"YENİ BİR AÇILIM YAPMAK İSTİYORUZ"

Porto maçında yine kendimi oyunumuzu oynayarak, oyuncularımızın diğer takımlara karşı gösterdiği oyun anlayışını yarın da görmek istiyorum. Bu arenada kendimizi test etme şansımız oluyor. Geriye baktığımda da en iyisini yaptığımızı düşünüyoruz. Yeni bir açılım yapmak istiyoruz. Bu da bizim için yarın alacağımız sonuçla gruptan çıkabilmek. 

ŞENOL GÜNEŞ'TEN ABOUBAKAR AÇIKLAMASI

Aboubakar bizim rakibimiz. Etkili bir oyuncu. Porto'nun forvette sayısal olarak sıkıntısı var ama diğer mevkilerinde sıkıntıları yok. Aboubakar geçen sezon bizdeydi, şu anda Porto'da. Ancak Porto'da kalacağının da garantisi yok. Futbolun ticari boyutu var, her an her şey değişebilir. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)