comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş, Medel, Negredo, Lens ve Orkan için tarih verdi

16 Eylül 2017, Cumartesi 11:11
Beşiktaş'ta Şenol Güneş, Medel, Negredo, Lens ve Orkan için tarih verdi

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Günel, yöneticilerle yaptığı sohbette yeni transferlerden ne zaman verim alacağı konusunda açıklık getirdi.

FutbolArena - Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, yeni transferler Alvaro Negredo, Gary Medel ve Jeremain Lens, Orkan Çınar'dan henüz verim alamadıklarını fakat takım ile birlikte iki yıldız isiminde temposunun yükseleceğini belirtti. 


Beşiktaş'ta Şenol Güneş'den Medel, Lens, Orkan, Negredo açıklaması


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, takımda henüz verim alınamayan yeni transferlerin ne zaman takıma katkı vermeye başlayacakları konusunda yönetime açıklama yaptı. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Şenol Güneş, bu isimler için Ocak ayını işaret etti.

''TAM RANDIMAN ALACAĞIMIZ DÖNEM..''
Tecrübeli hocanın kurmayları ve yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Negredo, Lens, Medel ve Orkan, yavaş yavaş takıma alışmaya başladı. Bu oyunculardan tam randıman alacağımız dönem, Şampiyonlar Ligi'nin en kritik zamanlarına denk geliyor. Kadrodaki herkes aynı seviyeye geldiğinde Beşiktaş'ın temposu çok yüksek olacak. Takım ritmine yaklaşıyor ama daha çok eksiğimiz var. Çalışmamız gerek. Her zaman daha iyisini yapmalıyız" diye konuştuğu öğrenildi.

''REHAVET OLMAYACAK''

Beşiktaş'ın ritmini bulduğu an hem ligi hem de Şampiyonlar Ligi grup maçlarını aynı tempoda götürebileceğini de söyleyen Şenol Güneş'in, "Havaya girmeyeceğiz. Sezona maç maç bakarım. Şu an için önemli olan Konyaspor maçı. Her maçı kazanmak üzere çalışmalıyız. Hedefe varılmadan bu iş oldu bitti diyemeyiz. O yüzden rehavet olmayacak. Geçen sezon bazı haftalarda rehavetin bize nasıl pahalıya patladığını herkes biliyor. O yüzden daha çok çalışmak lazım" dediği ifade edildi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.