comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş konusunda Reha Muhtar'dan NTV Spor'a sert tepki! 'Ayıp ayıp!'

15 Kasım 2017, Çarşamba 22:46
Beşiktaş'ta Şenol Güneş konusunda Reha Muhtar'dan NTV Spor'a sert tepki! 'Ayıp ayıp!'

Reha Muhtar, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in milli takıma gideceği konusunda NTV Spor yorumcuları Serdar Ali Çelikler ve Mehmet Ayan'a tepki gösterdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş hakkında spor yorumcularının milli takımın başına geçmesi yönündeki tavsiyesi üzerine Reha Muhtar sosyal medyadan sert bir eleştiride bulundu. 


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in sözleşmesi


Beşiktaş kulübü Haziran 2017 yılında sözleşmesi sona erecek Şenol Güneş'in sözleşmesini uzatma kararı aldı. Kulüp tarafından Türkiye Futbol Federasyonu'na yapılan bildirimde Güneş'in sözleşmesinin 31 Mayıs 2019'a kadar uzatıldığı belirtildi ve söylentilere noktayı koydu. 

15 Kasım Çarşamba günü NTV Spor Kırmızı Çizgi programında Serdar Ali Çelikler "Kararı verecek olan Şenol Güneş'tir. Şenol Güneş isterse milli takıma gider, Beşiktaş'ta kalıyorum derse Beşiktaş'ta kalır." şeklinde yorum bulundu. Reha Muhtar ise Şenol Güneş konusunun uzun süre masaya yatırılmasına kendisine ait sosyal medya hesabından tepki gösterdi. 
Reha Muhtar yaptığı paylaşımda, "Fenerbahçeli Serdar Ali Çelikler, 2 senelik anlaşması olan Şenol Güneş'in Beşiktaş'tan gitmesi için NTV Spor'da yarım saattir yırtınıyor. Yazıklar olsun böyle yorumculuğa!" Beşiktaş'ın resmen Şenol Güneş'in 2 yıllık imzalı sözleşmesini TFF'ye gönderdiği gün Fenerbahçeli Serdar Ali Çelikler ile Galatasaraylı Mehmet Ayan'ın ‘Şenol Güneş'in gitmesi için NTV Spor'da yırtınmaları' ibret verici bir ayıptır." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)