comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş için Tamer Tuna iddiası

06 Kasım 2017, Pazartesi 11:34
Beşiktaş'ta Şenol Güneş için Tamer Tuna iddiası

Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın Göztepe ile oynadığı karşılaşmayı değerlendirirken Şenol Güneş ve Tamer Tuna ile ilgili konuştu. 

FutbolArena - Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Beşiktaş'ın Göztepe ile oynadığı karşılaşmayı değerlendirdi.

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in geçen sezonki yardımcısı Tamer Tuna ile Göztepe maçında bir araya gelmesini yorumlayan Mehmet Demirkol, deneyimli teknik adamın maç sonrası açıklamalarına değindi.
 

Mehmet Demirkol'dan Şenol Güneş ve Tamer Tuna yorumu


Demirkol, "Şenol Güneş, 'Benim yardımcıya ihtiyacım yok' diyor. Eğer ihtiyacım olduğunu düşünüyorsanız o zaman beni gönderin diyor. Geçen sene Şenol hoca, Tamer Tuna'ya hiçbir şey yaptırmıyordu. Çünkü adamın tarzı bu. Tamer hoca bu yüzden ayrıldı" diye konuştu.
"NEGREDO YAVAŞ YAVAŞ OLUYOR"

Mücadelede sonradan oyuna girip asist yapan Alvardo Negredo'ya da değinen Demirkol, "Negredo bence yavaş yavaş oluyor. 3 maç üst üste oynasa kendini bulur. Oyuna girdi 2 dakikada asist yaptı" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın gündeminde olan Fellaini ile ilgili de konuşan Demirkol, "Beşiktaş için Fellaini diyorlar. Beşiktaş'ın aradığı oyuncu Fellaini değil ama Şenol Güneş'in eline gelirse o da olur" dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)