comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş için Erman Toroğlu'ndan olay iddia! 'Ocak ayında...'

19 Ağustos 2017, Cumartesi 01:18
Beşiktaş'ta Şenol Güneş için Erman Toroğlu'ndan olay iddia! 'Ocak ayında...'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, Kasımpaşa maçı sonrası basın toplantısında yaptığı açıklamaların ardından Erman Toroğlu gündem yaratacak bir iddiada bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 2. haftasında deplasmanda Kasımpaşa ile 2-2 berabere kaldı. Maçın ardından Şenol Güneş'in basın toplantısına Erman Toroğlu'ndan eleştiri gelirken, Toroğlu Şenol Güneş hakkında da gündem yaratacak bir iddiada bulundu. 


Kasımpaşa 2-2 Beşiktaş maç sonu Erman Toroğlu'nun yorumları


Beşiktaş'ın, Kasımpaşa ile deplasmanda 2-2 berabere kaldığı maçın ardından Şenol Güneş'in basın toplantısında "Transferi ben değil, yönetim yapıyor." sözlerine Erman Toroğlu'ndan eleştiri gelirken, Şenol Güneş'in Federasyonla milli takım görüşmesi için de çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. 

"BEŞİKTAŞ'TA TRANSFERİ KİM YAPIYOR?"
"Geçen hafta ikinci başkan Ahmet Nur çebi diyor ki, transferi Fikret Orman ve Şenol Güneş yapıyor. Bugün Şenol Güneş de transferi ben değil, yönetim yapıyor diyor. Birinizden biriniz doğruyu söylemiyor. İnsanları aptal yerine koymayın. Üçünüz de doğruyu söylemiyorsunuz. Şenol Güneş'in bu açıklamalarına bakılırsa Beşiktaş'tan tazminat alıp işine son verilmesini isteniyor. Gidişatı da görüyor. Galatasaray'ı da görüyor. Benim Şenol Güneş'in maç sonu açıklamalarından çıkardıklarım bu." 

"ŞENOL GÜNEŞ FAZLA SESİNİ ÇIKARMA"

"Şenol Güneş Çin'e gitmek istemedi. Bu oyun iyi değil ya, Çin'e gittik tesir edecek diyor. Atıyor topu başkana. Başkan da dedi ki, çalışanlar haddini bilecek. Arkadaşlar bu nasıl bir iş? Ben bunu söylediğimde ortalık yangın yerine dönüyor. Şenol Güneş ile Fikret Orman'ın sorununu merak ediyorum. Şenol Güneş çıktı "En büyük başkan bizim başkan" diye bağırdı. O zaman fazla sesini çıkarma."

"TFF'NİN 4 MİLYON EURO TEKLİFİNİ ŞENOL GÜNEŞ KABUL ETMİŞ"

Zaten Şenol Güneş, Fatih Terim'in gideceğini bilseydi Beşiktaş'a imza atmazdı. TFF'e 4 milyon euro teklif etmiş Şenol Güneş'e ve kabul da etmiş. Öyle diyorlar, dedikodular." 
 

Beşiktaş'a Erman Toroğlu'ndan eleştiri


Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın geçen yıldan bu yana keyif vermediğini ve şahsi becerilerle kazandığını söylerken, takım oyununda ise sürekli geriye gittiğini vurguladı. 

"ARADA FUTBOL FARKI YOK"

"Beşiktaş, Kasımpaşa'dan 3'te 1 önde. Bütçe açısından. Peki oynanan futboldaki fark ne kadar? Beşiktaş'ın oynadığı futbol ile Kasımpaşa'nın futbol arasındaki fark o kadar değil. Ne yaptı Beşiktaş? Kazanmayı hak edecek bir oyun oynamadı. Attıkları gollere bak. Ne yaptılar yani?"

"BEŞİKTAŞ BAYADIR KEYİF VERMİYOR"

"Bana Beşiktaş indirdi, paslar, heyecan, helal olsun diyebiliyor muyuz? Diyemiyoruz. Ancak Beşiktaş bayadır keyif vermiyor. Şahsi becerilerle bitiriyor. İyi oyuncuları var bu anlamda. Talisca, Quaresma, Babel. Ancak takım olarak ne yapıyor Beşiktaş bana söyleyin."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)