comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş için Atilla Gökçe'den övgü

14 Eylül 2017, Perşembe 10:45
Beşiktaş'ta Şenol Güneş için Atilla Gökçe'den övgü

Beşiktaş'ın Porto'yu mağlup ettiği karşılaşma sonrası Atilla Gökçe değerlendirmelerde bulunarak Şenol Güneş'i övdü.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Porto deplasmanında aldığı galibiyet sonrası spor yorumcusu Atilla Gökçe değerlendirmelerde bulundu. Şenol Güneş hakkında övgü dolu ifadeler kullanan Atilla Gökçe şunları söyledi:
 

Atilla Gökçe'den Porto Beşiktaş yorumu


Milliyet yazarı Atilla Gökçe köşesinde şunları söyledi:

"Beşiktaş'ın seviyesini yükselten en önemli fark Talisca, Cenk Tosun, Quaresma ve Babel'in müthiş etkili ve yardımlaşmalı oyunuydu. Talisca ve Cenk daha geniş bir alanda oynayarak Oğuzhan- Atiba ikilisine yardım edip merkezi rahatlattılar... Böylece kazandıkları toplarla daha çabuk atağa kalktılar. Cenk Tosun'un 25 metreden attığı gole de şapka çıkarmalı...
Kaleci Fabri, zoraki sağ bek Adriano, Pepe ve “gafil” Tosic, bu maçta ileri çıkmayan Caner ile çok dirençli bir savunma yaptı Beşiktaş. Çok sayıda sıkıntıyı kornere savuşturdu. İkinci yarıda 55-65 arasında Beşiktaş geriye yaslanır gibi oldu. Taçlar ve kornerlerle bir telaş süreci yaşadılar... Neyse ki uzamadı. Beşiktaş yeniden sazı alıp resitalin ikinci bölümüne başladı. Hele Babel'in attığı gol. Böylesine çabuk ve akıl dolu pas trafiğinde hepsi de gecenin yıldızı olarak parladılar. Beşiktaş, sahanın her yerinde topun ve maçın efendisi olarak totel bir zafer kazandı.

Peki bu maçtan çıkan ders ne olmalı? Porto, Aboubakarsız oynayamadı... Beşiktaş Aboubakarsız çok güzel oynadı...

...Ve de kazandı. Şenol hocanın verdiği ders budur.."

PORTO - BEŞİKTAŞ MAÇ ÖZETİ İZLE >>

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.