comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Şenol Güneş çıldırdı ''Emek hırsızları''

25 Eylül 2017, Pazartesi 10:25
Beşiktaş'ta Şenol Güneş çıldırdı ''Emek hırsızları''

Beşiktaş'ta  Şenol Güneş, Ülker Stadı'ndan ayrılırken soyunma odası koridorlarını "Emek hırsızları" diyerek inletti.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Fenerbahçe derbisinin yankıları sürmeye devam ediyor. Beşiktaş'ta karşılaşmanın hakemi Ali Palabıyık tarafından tribünlere gönderilen teknik direktör Şenol Güneş, Kadiköy koridorlarını adeta inletti.


Beşiktaş'ta Şenol Güneş isyan etti


Beşiktaş, Fenerbahçe karşısında Giuliano ve Vincent Janssen'in penaltı golleri ile 3 puanı kaybeden taraf oldu. Karşılaşma sonrasında maçın hakemi Ali Palabıyık'a Beşiktaş cephesinden öfke büyüktü. Karşılaşmanın hakemi Ali Palabıyık'a küfür ettiği gereçkesi ile tribünlere gönderilen Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, karşılaşma sonrasında Ülker Stadyumu koridorlarını inletti.

''EMEK HIRSIZLARI!''
Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre, Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisinde Pepe ile Valbuena arasında yaşanan bir pozisyonda Portekizli'nin faul yaptığı yönünde çıkan karar sonrası çılgına dönmüştü. Bu esnada küfrettiği için tribüne gönderilen Güneş'in öfkesi maçın sonunda da sürüyordu. Şenol hoca, Ülker Stadı'ndan ayrılırken soyunma odası koridorlarını "Emek hırsızları" diyerek inletti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.