comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta sakatlık kabusu! 7 futbolcuya Necip Uysal da eklendi

04 Ağustos 2019, Pazar 18:58
Beşiktaş'ta sakatlık kabusu! 7 futbolcuya Necip Uysal da eklendi

Beşiktaş'ta Avusturya kampındaki sakatlık kabusuna Necip Uysal da eklendi. Necip, Brescia ile oynanan hazırlık maçının ilk yarısında sakatlandı ve oyuna devam edemedi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta sakatlık kabusu devam ediyor. Brescia ile oynanan hazırlık maçının 29. dakikasında sakatlanan Necip Uysal, oyuna devam edemedi. Siyah beyazlılarda sakatlıklar kervanına böylelikle Necip Uysal da katıldı. 

Beşiktaş - Brescia hazırlık maçının 29. dakikasında yaşadığı sakatlığın ardından Necip Uysal'a ilk müdahale saha içinde yapıldı. Ancak yapılan kontroller sonrasında Necip Uysal oyuna devam edemedi ve Isimat Mirin oyuna girdi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş'ta sakatlığı bulunan futbolcular


Beşiktaş'ta Avusturya kampında yaşanan sakatlık kabusuna Necip Uysal da eklendi. Burak Yılmaz, Adem Ljajic, Dorukhan Toköz, Gary Medel, Gökhan Gönül ve Roco'dan sonra Necip Uysal da sakatlandı. Siyah beyazlılarda ayrıca Atiba da yaşadığı sakatlıktan dolayı kamptan ayrılarak tedavi için Belçika'ya gitmişti. Burak Yılmaz'ın 3-4 hafta sahalardan uzak kalması beklenirken, Gökhan Gönül'ün ameliyat olacağı ve Gary Medel'in ise yaklaşık 2 hafta forma giyemeyeceği açıklandı. Adem Ljajic ve Dorukhan'ın ise 10 gün sonra takıma döneceği kaydedildi. 
Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!